Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5346 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jakie drewno jest najlepsze na łuk? , Sajmonn 21/04/03 20:26
Wiem że cis ale z wiadomych przyczyn jest ono dość trudno dostępne czym mogę je zastąpić?

  1. I co to za drzewo "Black Locust" , Sajmonn 21/04/03 20:28
    ................

    1. Locust to szarańcza , Fl@sh 21/04/03 20:56
      ................

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

  2. I Osage co to za drzewo? , Sajmonn 21/04/03 20:33
    ..................

    1. Może osika , Fl@sh 21/04/03 20:58
      ................

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

  3. ooo stary , Kenny 21/04/03 20:59
    http://www.m-w.com/home.htm

    Black Locust to Robinia pseudoacacia - grochodrzew czyli gatunek polnocno-amerykanskiej robinii

    a osage to Maclura pomifera - tez jakies polnocno-amerykanskie drzewko :)

    raczej nie latwiej dostepne niz cis, choc ten jest pod ochrona w wiekszosci krajow Europejskich :)

    .:Pozdrowienia:.

  4. entowe ziobro , Agnes 21/04/03 21:25
    ;)))

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. albo cis , bwana 21/04/03 21:34
      przeciez Rabin Hood miau cisowy luk, a moze to byl cisawy kon? albo chodzilo o luk brwiowy, czyli taki wlochaty, znaczy sie zrobiony z recznika frotte? sijunara, wracam swietowac:P

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. a czy nie może to być , Bergerac 21/04/03 22:29
        cisowy koń? Skoro taki włochaty...

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

  5. Ja zrobiłem z leszczyny , Doczu 21/04/03 22:00
    i też był niezły - kiedyś strzeliłem, i strzała (patyk z gwoździem) wbiła się koledze w plecy, a właściwie przebiła kurtkę, i lekko zraniła plecy.
    P.S. Strzał nie był zamierzony :P
    Pozdro.

    1. hyhyy , acd 21/04/03 22:06
      "kiedyś strzeliłem, i strzała (patyk z gwoździem) wbiła się koledze w plecy"
      hyhyyh

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. hehehe ;-))) , Tummi 21/04/03 22:12
        trzeba bylo dobic ;-))))))))))))))

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    2. w plecy? , Kenny 21/04/03 22:12
      to niehonorowe!

      .:Pozdrowienia:.

      1. a jeżeli ten kolega , Bergerac 21/04/03 22:30
        szedł do ataku plecami do przodu? :))

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

        1. takiego mial zeza bidulek , Kenny 21/04/03 22:50
          :)))))

          .:Pozdrowienia:.

        2. nie no , acd 22/04/03 00:22
          nie zabijajcie mnie :DDDDDDDD

          >>> We are The BOARD. Resistance
          is futile.<<<

          1. Wy sie kurna śmiejcie , Doczu 22/04/03 05:58
            A ja mało w pory nie narobiłem bo myślałem że kolo jest dead.
            Dzisiaj nieżle z tego polewamy jak spotkamy sie przy piwku :)
            Pozdro.

  6. tak leszczyna będzie , szarp 21/04/03 22:23
    OK. Wiem bo sam robiłem :)

    KS

  7. Hehe... rany... , Umek 21/04/03 22:32
    BYŁO - archiwum :-)))))))))))))))))

  8. poczytaj Thorgala:] , Iza WGK 22/04/03 00:24
    tam nie tylko jest przepis na luk ale tez i przykladowy najlepszy ksztalt;)

    A powaznie - to poszukaj na stronach bract rycerskich badz neopogan:] Na 100% znajdziesz;)

    W wawce jest Liga baronow i sporo innych, a w skali kraju setki!

    How fortunate the man with none ...

  9. kiedyś w takiej starej ... , XTC 22/04/03 07:31
    gazetce majsterkowiczowskiej był rozdział "łuk" ...
    pamiętam, że go chyba z warstw kleili - najpierw robiąc odpowiednie kopyto...
    mam gdzieś ten numer niestety jest "out of reach"...
    tytuł czasopisma "sam zrobię"...
    ew. przejrzyj jakieś roczniki MłodegoTechnika... choć nie pamiętam czy oni tam łuk robili...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL