Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5130 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

podwójna fonia w DIVX... , ALBERT 22/04/03 08:00
Witam,
mam fimik w divx'ie w którym według tytułu - Monsters.Inc.(2001.Dual.Audio.DK.UK)
jest podwójna fonia.
Gdy odtwarza się to wmplayerem (i innymi playerami) to słychać naraz obydwa języki - nałożone są na siebie...
Nie da się tego oglądać.
Próbowałem w ustawieniach "audio and language tracks" zmienić na angielski ale nie pomogło...

dziękuję z góry za podpowiedź jak sprawić żeby było słychać tylko angielski.... :[

pozdrawiam
ALBERT

ALBERT

  1. A spróbuj SubEdit Playerem , DJopek 22/04/03 08:45
    Miałem kiedyś taki film i właśnie ten playerek mi pomógł (chyba najlepszy player i zarazem najlepszy program do poprawiania napisów, niestety jedynie co mi w nim strasznie brakuje to playlisty :/).

    1. ok, playerka mam, a teraz... , ALBERT 22/04/03 17:51
      ...podpowiedz mi proszę jak się przełączać pomiędzy 2 foniami.... :)

      ALBERT

      ALBERT

      1. Odp. , DJopek 22/04/03 17:55
        Jeżeli to będzie tak jak miałem ja to Film > Język (strumień audio) i tam sobie wybierasz jak w filmie jest więcej niż jeden strumień audio...

        1. niedobrze... - nieaktywną mam tą opcję... , ALBERT 22/04/03 22:34
          i co teraz... ? :(

          ALBERT

          1. No ja nie wiem :( , DJopek 22/04/03 22:38
            Niestety nic nie pomogę więcej :/

  2. poszło tym: , ALBERT 23/04/03 00:08
    http://www.bsplayer.org/

    :))

    ALBERT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL