Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4700 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do tych co grają w Unreala II , Piecia 22/04/03 10:29
Mam problem z pozbawieniem życia pewnego stworka na statku flagowym, takie duże zielone cosik z trzema kończynami (bo jedna odpadła). Strzelam do tego aż do wyczerpania amonicji a to dalej łazi. Proszę o jakieś sugestie co do metod jego wykończenia. Dzięki..

  1. chodzi o tego , RaPToRR 22/04/03 10:38
    co wypuszcza z siebie pająki??? Sorry ale dawno w to grałem :)

    http://www.krzysztofwasko.pl

  2. Po paru strzałach do niego gubi on swoją giwerę , zibi111 22/04/03 10:41
    leży gdzieś na podłodze - podnieś ją i mu przywal -
    tylko nie z bliska :)

    1. aa juz pamiętam hehehe , RaPToRR 22/04/03 10:46
      potem trza będzie wypierniczaj ze statku co nie? ;]

      http://www.krzysztofwasko.pl

      1. hehe ... i to BIEGUSIEM ... :D , XCLONE 22/04/03 11:16
        a ta trzecia lapa, o ktorej kolega wspomnial to wlasnie ta giwera .. :>

        Pozdr.
        Artur S.

        The World HAS Changed..
        :P

  3. Skończyłem i jestem zawiedziony... , Remek 22/04/03 11:49
    krótka, prosta, z głupawą fabułą, przegadana, z kiepskim doborem broni, z paroma fajnymi widoczkami, uboga ofertą przeciwników i map. Wielka wpadka. Najwyżej 3 w skali 10-cio punktowej.

    1. e no mi sie podobała z 7 na 10 u mnie ma choć przyznam ze walki z marines , mrowa_82 22/04/03 13:17
      mnie dobijały :)

      :)

  4. wez ta odpadnieta konczyne , NimnuL-Redakcja 22/04/03 12:37
    to jest bron - strzela czarnymi dziurami - tak tak - strzel w niego lub blisko obok a go wciagnie - tylko uwazaj aby Ciebie nie wciagneglo - nie strzelaj blisko siebie ... konwencjonalna bronia nie rozwalisz.
    powodzenia -to juz w sumie jest koniec gry ;(

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Prawdę mówiąc ta broń to jedyny fajny pomysł , sebtar 22/04/03 17:40
      w tej grze, szkoda, że też nie orginalny tylko ściągnięty z Blooda 2 :D

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. ooo wlasnie ... , NimnuL-Redakcja 23/04/03 09:56
        wydawalo mi sie wlasnie, ze gdzies podobna bron widzialem ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL