Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5436 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PenDrive - czy warto? , mcadams1 22/04/03 10:46
Chce zakupic sobie pendriva 64MB. Wiele firm robi te cacka ale nie mam rozeznania co ewentualnie wybrac - PenDrive, Actina czy cos innego. Wszyscy chwala sie obsluga USB1.1 czyli ok 12Mbit/s a w rzeczywstosci zapis ok 400kB/s a odczy ok 800kB/s. Uzywa moze ktos z szanownych boardowiczow i moglby sie podzielic doswiadczeniami. Pozdrawiam.
  1. ja się zastanawiałem... , XTC 22/04/03 10:53
    stanęło u mnie na tym, że lepiej będzie kupić "osobno" - klucz /reader/ i karty ... rozmiar taki sam a w/g mnie elastyczniej czegoś takiego używać...

    Linux

  2. ja mam transcend 32 mb , XiSiO 22/04/03 11:02
    kupilem to z rok temu za 260 zl teraz niestety stanialy, jest super wsadzasz i masz dodatkowy dysk mam na tym program pocztowy i sluzy jako dyskietka, cale 32 mb zqpisuje w kolo 10-12 sek. nie zauwazasz wolnego transferu, wiekszosc penow obslkuguje juz 2.0. polecam ta firme co ja mam

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. Zdecydowanie lepsze niz dyskietki , maju 22/04/03 12:02
    A czy warto? Wedlug mnie musisz sam podjac decyzje czy warto wydac okreslona sume pieniedzy.
    http://www.artland.com.pl/...?str=opis&nr=7626
    Tu masz np wersje 64MB za 130zl - dziala bez zarzutu, sprawdzone, polecam. Glowna zaleta - maly rozmiar. Ja i tak glownie uzywam mojej Nokii 5510.

  4. ja używam , ulan 22/04/03 12:10
    actina 128, a mam też do czynienia z wersją 256 MB. Namówiłem szefa w pracy na zakup takich i są super. Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda, zwłaszcza jeżeli używasz win xp, ale działa też z win98, tylko musisz zainstalować sterowniki. zamierzam też przetestować z linuchem (mandarynka 9.1), choc ja wystartowałem go z włozonym penem, to sie zawiesił, ale pierwsze koty za płoty ;-)))))))))

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  5. ja polecam , pjfox 22/04/03 13:05
    mam 128MB jakiegoś noname (choć znalazłem na google jego obrazek (-: )
    czy wydawać na to pieniądze to nie wiem, bo ja dostałem....

    3 uwagi
    1. albo nowa obudowa z USB z przodu, lub USB na front panelu 5.25 (Chaintech chyba takie robi i Live!)
    2. albo przedłużacz do USB - ja mam z tyłu kompa USB, komp na podłodze i 40włożenie już nie jest takie fajne (-:
    3. poszukaj rzeczywiście szybkiego to ważne, dobrej firmy też, ale wąskiego to też ważne (-: - w robocie mam take malutkie komp Compaq - i tam nie poszło projektantom - obok USB jest VGA i włożyć tam pena to jest wyzwanie. (albo przedłużacz (-: ale to cza już 2rzeczy wozić...)

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  6. Dosyć długo używam 128MB noname , gicio 23/04/03 07:38
    i mam tylko jedno zastrzeżenie:
    to moje bydlę nie chodzi na systemowych sterach, a na swoich własnych (setup, restart) - przy zakupie warto zwrócić na to uwagę

    Jest dobrze, aczkolwiek nie
    beznadziejnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL