Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:45
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38

 Dzisiaj przeczytano
 12784 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

potrzebny szybki (bardzo szybki) kurs , qwertix 23/04/03 06:25
obslugi miernika ;) (takie male badziewie do pomiarow napiecia itd.)

jak cos moze pojsc zle to napewno
pojdzie

  1. ze wskazówką czy elektroniczny , deadly 23/04/03 06:55
    jw.

    lubię robić nic

    1. tak , qwertix 23/04/03 07:02
      zostalo mi jeszcz 30min. HELP

      jak cos moze pojsc zle to napewno
      pojdzie

      1. elektroniczny :P , qwertix 23/04/03 07:02
        ...

        jak cos moze pojsc zle to napewno
        pojdzie

        1. To w czym problem? , zartie 23/04/03 07:17
          Włączyć zasilanie, ustawić co chcesz mierzyć (prąd, napięcie, opór) jaki prąd (stały, przemienny), zakres pomiarowy i do dzieła.

          Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

          1. no wlasnie w tym zakresie pomiarowym , qwertix 23/04/03 07:20
            nie chcial bym go zjarac.
            A nie bardzo sie w tym wszystkim orientuje.
            Np. jak padnie monitorek (ja tam wloze lapska i jeszcze miernik spier....).

            jak cos moze pojsc zle to napewno
            pojdzie

            1. Zacznij od największego , zartie 23/04/03 07:25
              większość mierników ma zabezpieczenia, droższe same dobierają zakres. Co chcesz mierzyć?

              Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  2. jest taki myk ze zaczynam prace w firmie xxx , qwertix 23/04/03 07:29
    i jak przyjdzie mi sprawdzic co walnelo w monitorze lub na mobie to nie orientuje sie jak tym mierniczkiem sie tam napiera bo nie mialem okazji sie bawic takim urzadzonkiem.

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. Bez schematu to możesz co najwyżej sprawdzić czy jest zasilanie , zartie 23/04/03 08:01
      j.w.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. hym... , Sas 23/04/03 10:13
    troche inaczej... jak padnie monitorek i Ty nie wiesz jak nawet miernik obsłużyć to lepiej tam niedokonuj pomiarów podczas pracy, bo pozansz co to zanczy pare kilovoltów :/ !?!?!

  4. to po co oni , foreest 23/04/03 23:28
    cie zatrudnili? ja wlasnie koncze liceum techniczne!I mierniczek mam obcykany!Nie tylko nawet oscyloskop!I inne takie bzdety!

    laptop:512,60gb,sempron3000+,DVD+R

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL