Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NWN 06:12
 » cVas 06:01
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11
 » luckyluc 02:49

 Dzisiaj przeczytano
 17851 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanko o oriona trójkę , waski debsciak 23/04/03 17:01
Na wstępie chciałem powiedzieć, że żadna gra mnie tak ostatnio nie wkurzyła! Włączyłem ją na chwilę o północy, żeby zobaczyć czy opinie o grafice nie są przesadzone (nie są) i nagle spostrzegłem, że zrobiło się jasno:).Choć grafa beznadziejna, to jednak gra ma swój klimacik.Ale parę rzeczy ostro mnie wnerwia i stąd moje pytania:
1. czy istnieje sposób (może jakiś mod) na zmianę rozdzielczości (mam 19' i pixle w 640 wyglądają jak lotniskowce)?
2. czy istnieje możliwość takiego "zasavewania" gry, żeby zostało to co zrobiłem w danej turze, a nie jak zapomniałem jakąś pierdołę, to muszę od początku wszystko ustawiać (to naprawdę wkurza gdy 2 razy muszę przejrzeć 50 planet)
3. istniej jakiś mod poprawiający gubernatorów?
4. istnieje jakikolwiek mod usprawniający grę lub grafę?????

waski debesciak

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL