Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21252 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomocy w skonfigurowaniu routera żeby nie było lowid w eMule..! , RaG3 23/04/03 17:34
Błagam pomóżcie mi bo krew mnie zalewa jak znowu widzę "You have a LOWID, please correct your network config".
Sytuacja wygląda następująco: mam neo+ pod routerem LG LRG1004 (najnowsze oprogramowanie), W2K bez żadnych firewalli i tym podobnych bajerów, eMule Plus v1d...
Możliwości konfoguracyjne routera przedstawiają się następująco:
TriggerPort TriggerType(tcp/udp) PublicPort PublicType(tcp/udp) Enabled(yes/no)

Nie wiem czym różni się trigger od public port ale wpisuje pod kazdym to samo (4662, 4661, 4665) a pod type odpowiednio (tcp, tcp, udp) i biore enabled. Na takich ustawieniach czasem zaskakuje i da się połączyć ale bardzo sporadycznie (2 razy w ostatnim tygodniu się udało). Mogę się domyślać, że jest to jakoś związane ze zmienny ip (neo+) chociaż nie wytłumacza to tego że raz działa a raz nie.

Jak biorę help to wyświetla mi coś takiego:
Some applications require multiple connections, such as Internet gaming, video conferencing, Internet telephony and others. These applications cannot work when Network Address Translation (NAT) is enabled. If you need to run applications that require multiple connections,-specify the port normally associated with an application in the "Trigger Port" field,select the protocol type as TCP or UDP, then enter the public ports associated with the trigger port to open them for inbound traffic.
Example:
ID TriggerPort TriggerType PublicPort PublicType Comment
1 28800 UDP 2300-2400 UDP MSN Game Zone
2 28800 UDP 2300-2400 TCP MSN Game Zone
3 6112 UDP 6112 UDP Battle.net

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

  1. A wiesz, to ciekawe.... , PKort 23/04/03 18:42
    Bo jak się łączę bezpośrednio przez Neo+ (bez routera) to też mam LowID - może trzeba do TPSa uderzyć?

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Nie pomyślałem o tym... , RaG3 23/04/03 21:55
      Najpierw zwaliłem na firewalla, którego wyłączyłem a teraz na routera domowego. Może i masz racje, oni przecież też mają te swoje jakieś tam routery.
      Znając tpsa jednak szanse żeby cos zmienili są nikłe, a w zasadzie równe zero :(
      Może ktoś inny, kto ma neo+ powie jak u niego się osioł sprawuje?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL