Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21509 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z plikiem .mov , mag 23/04/03 17:45
uruchamiam film i pojawia sie napis, ze nie mam odpowiedniego kompresora. obrazu ni widu, a dzwiek jest. co zrobic zeby pojawil sie obraz??

ja sie nie znam

  1. moze nowe kodeki divx , kirkov 23/04/03 17:58
    Jak mialem taki problem to DivXPro503GAINBundle chyba pomogło.

    1. ekspert z ciebie niesamowity Divx5 najlepszym lekarstwem na wszytsko , Thadeus 23/04/03 22:54
      nawet na quicktime'a :)

      ...

  2. eeeeeeeeee... , john565 23/04/03 18:03
    chłopaki po prostu tsza zainstalować quick time bo są starsze mov-y które kodeki m$ odtwarzają bezproblemu i są nowsze które tylko z qt pujdą, w nnecie jest coś takiego jak quick time alternative.exe mplayer classic+kodeki :)

    f*ck

  3. update quick!!!! , facio 23/04/03 19:24
    poprostu sciagnij nowa wersje Quick Time wiem ze jest jakas nowa najlepiej przez program quick time updater ktory jest doloaczyny do pakietu Quick Time

  4. tu masz linka do tego QuickTime Alternative v1.00 , nRush 23/04/03 19:39
    http://home.hccnet.nl/h.edskes/mirror.htm#kazaa
    jest za free i dziala bezproblemowo.

    1. thnx , mag 25/04/03 11:53
      123

      ja sie nie znam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL