Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 24255 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cool Edit Pro - potrzebuję wskazówki , Arlathan 24/04/03 13:38
potrzeba przeprowadzic taką operację: z ogólnie pojętego szumu (na który składa się mowa i dźwięki z okolicy) trzeba wyłowić mowę. Otórz ten program to potrafi i radzi sobie z tym nieźle. Natomiast jedyne co się udało to zapisać wynik na dysk, lecz moim zamiarem jest od razu wypuścić to na wyjście: głośniki, słuchawki etc..

Mogę liczyć na wskazówkę, jak to zrobić?

-
I Rock. Fact.

  1. nie bardzo rozumiem o co chodzi Ci , ***dOUbLeDeCKeR*** 24/04/03 14:24
    jeśli chodzi o funkcję odszumiania to:
    1. zaznaczasz fragment nagrania w którym słychać tylko szum.
    2. uruchamiasz NOISE REDUCTION (redukcja szumów).
    3. zaznaczasz opcję GET PROFILE FROM SELECTION (pobierz profil z zaznaczenia) - możesz go zapisać.
    4. wychodzisz z NOISE REDUCTION.
    5. zaznaczasz jeszcze raz, ale teraz już całe nagranie.
    6. uruchamiasz drugi raz NOISE REDUCTION.
    7. wczytujesz poprzednio utworzony profil.
    8. klikasz OK i czekasz.
    9. po odszumieniu zapisujesz utówr jako wav'a i odtwarzasz w czym chcesz.

    Czyli generalnie najpierw tworzysz profil, a potem na jego podstawie odszumiasz utwór.

  2. tak, o to chodzi , Arlathan 24/04/03 15:41
    tylko ja nie chcę zapisywać, ale od razu abym powiedzmy w słuchawkach mógł słyszeć odszumiony dźwięk.. Taka obróbka w czasie rzeczywistym. Bez zapisywania i odczytywania tego z dysku, tylko odszumione i od razu wypuszczone na urządzenie wyjściowe, np. słuchawki...

    -
    I Rock. Fact.

    1. no to jadziem.... , fatal 24/04/03 16:35
      więc Ci chodzi chyba opcję PREVIEW - czyli odsłuch ustawionego odszumiania wg recepty Kolegi ***dOUbLeDeCKeR***-a. Wystarczy po ustawieniu wartości parametru odszumiania (pasek na dole przy widmie szumu) kliknąć PREVIEW i masz w czasie rzeczywistym odsłuchiwany dźwięk. Gdy dźwięk Ciebie nie zadowoli, możesz regulując suwakiem (ten pod widmem szumu) regulować wartość odszumiania słysząc dźwięk po kliknięciu PREVIEW.

      Mam nadzieję, że oto właśnie Ci chodzi.

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

      1. dzięki fatal :) , ***dOUbLeDeCKeR*** 24/04/03 16:43
        po raz pierwszy od 2 lat ktoś moją ksywę napisał poprawnie :)))))

        1. a wystarczy CTRL-C CTRL-V i po sprawie... , fatal 24/04/03 16:52
          :) A jak ktoś nie umnie :) to już jego sprawa :)

          Nikt nie jest samotnym mając ......
          gumową kaczuszkę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL