Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28413 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z eMule , Marcel_27 24/04/03 20:33
Witajcie,
Na początek: litości w złośliwościach, pliz. Przeszukałem archiwum i nie znalazłem podobnego problemu, więc grzecznie się Was pytam:

Od kilku dni ściągam obraz płytki przez Emule Plus. Plik ma 776,43MB. podczas ściągania dostałem informację, że jedna z części pliku jest uszkodzona ale pobieranie nie zatrzymało się i trwa. W tej chwili pobrałem już ponad 900 MB i za każdym razem gdy podawana w kolumnie "pozostało" wartość osiąga zero - ściąganie zaczyna się od nowa...
Co robić? czy można jakoś leczyć plik, który nie jest do końca ściągniety czy po prostu musze czekać na usera, który ma akurat ten uszkodzony fragment w nienaruszonym stanie?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
Marcel

  1. fake , yeger 24/04/03 20:38
    ta ostatnia czesc jest prawdopodobnie celowo uszkodzona. Jak masz mozliwosc to poczekaj jeszcze troche, moze w koncu trafisz na dobra wersje :)
    Poza tym ktora masz wersje mula??? Zainstaluj najlepiej ta najnowsza. Wprowadzili tam bajer, ktory wycina z kolejki ludzi z fakemi (w duzym uproszczeniu) wiec to moze ci pomoc

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

    1. hmmm , Marcel_27 24/04/03 20:41
      brałem namiary na plik z ShareReactor - tam chyba raczej pewne źródła... a wersja to eMule Plus v1d

  2. Moga byc , Mackie Messer 24/04/03 22:05
    dwie mozliwosci(pewnie wiecej): tak jak mowi yeger, plik jest specjalnie uszkodzony. Co nie oznacza, ze uszkodzony byl poczatkowo relase. Aby sie przed tym bronic rozejrzyj sie w mule za opcja IP Filter w swoim mule. Pobierz plik z tej strony http://cvs.suche.org/horde/chora/cvs.php/ip.prefix

    zmien rozszerzenie na ipfilter.dat, wrzuc do katalogu z mulem i zrestartuj bestie. Moze odfiltruje cie zlych kliejntow.

    Sam chunk moze byc uszkodzony na twoim dysku. Zrob defragmentacje, pociagnij donkey doctora z tej strony:
    http://donkeydoctor.cjb.net/

    Jezeli plik jest uszkodzony scandisc/ chkdisk teoretycznie powinie wykryc blad. ALe uwazaj, moze Ci obciac wpisy w .part.met i bedzie lipa. Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  3. looknij tu : , Andrzej 24/04/03 23:38
    http://twojepc.pl/boardPytanie41542.htm#7

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    1. Dzięki Andrzej, , Marcel_27 25/04/03 09:31
      dziś po pracy się za to zabieram :) Rozumiem, że u Ciebie pomogło. Pozdrawienia (oczywiście także dla P.J.) !

      1. pomoglo of koz :) , Andrzej 3/05/03 14:50
        2 pliki po 700mb wyleczylem.

        "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
        życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL