Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 11:25
 » Menah 11:23
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » cVas 11:00
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27761 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wanadoo - szukam wersji pod WinXP , Riker 24/04/03 22:01
Witam, jutro wybieram się do kuzynki w celu instalacji Windowsa XP. Posiada ona modem ISDN Fritz + pakiet w tpsa 30/60 (czy jakoś tak). Problem jest taki, że uparła się na ten głupi dialer tepsy czyli Wanadoo "aplikacja dostępowa" - LOL. Niestety na płycie którą dostała nie pisze, że program jest kompatybilny z WinXP (tylko 9x, ME, NT).
Na stronie tepsy nie można ściągnąć najnowszej wersji (dostępna tylko w BOK'u na CD).
Mam w związku z tym uprzejmą prośbę. Jeśli ktoś dysponuje wersją pod XP bardzo proszę o przesłanie mi jej na maila lub podanie linku z którego go ściągnę.
Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam
Riker =/\=

  1. przekonaj ją jeszcze i zrób normalnego dial-upa , Maverick 25/04/03 07:21
    a wersji pod xp nie znalazłem

    1. I tak by było najprościej... , Riker 25/04/03 10:32
      ale wiesz jak to jest z niektórymi :\

      Pozdrawiam
      Riker =/\=

      1. to jej powiedz, że czasem będzie zjadało impulsy na samo połączenie , Maverick 25/04/03 10:37
        i będzie rozłączało i straci na tym jakże cenny czas do wykorzystania w necie to może się przekona. a dlaczego tak się uparła? niebiesko - pomarańczowe międzymordzie jej się spodobało czy jak?

        1. re: , Riker 25/04/03 10:53
          Przyzwyczaiła się do tego na WinME. Ona jest strasznie zielona w temacie, mieszka dość daleko i chciałbym jej to zrobić "raz a dobrze" (umie obsługiwać to wanadoo, GG, IE, OE i tyle...) Nie mam czasu do niej jeździć co chwila i rozwiązywać "problemy" z kompem...

          Pozdrawiam
          Riker =/\=

          1. no tak.. to nie pozostaje nic innego jak tylko to znaleźć :) , Maverick 25/04/03 11:03
            poszperaj jeszcze.. ale zaraz.. ona to powinna z tepsy dostać chyba

            1. Sukałem i nic :( , Riker 25/04/03 12:21
              Owszem, dostała płytę ale na okładce nie pisze, że oprogramowanie współpracuje z WinXP. Na www tepsy pisali, że nie ponoszą odpowiedzialności za ew. szkody powstałe w skutek instalacji na niezgodnym oprogramowaniu... Nie chce jej zrobić sieczki w systemie...

              Pozdrawiam
              Riker =/\=

  2. idz do tepsy , Wyrwusek 25/04/03 13:54
    i wymień płytke!Ja tak zrobiłem.Oddałem starą a oni mi dali nową pasującą do XP!

  3. no problem , pepe 25/04/03 19:17
    ja mam pakiety internetowe 15 godz. pracuje pod systemem win xp profesional i nie mialem zadnych problemow zz zainstalowaniem wanadoo.

  4. Już po... , Riker 25/04/03 20:04
    Byłem, zainstalowałem i wszystko działa (na razie ;) ).
    Dzięki wszystkim za zainteresowanie.

    Pozdrawiam
    Riker =/\=

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL