Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28128 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakiego Routera wstawić , fatal 24/04/03 22:23
Mam problem. Muszę zaplanować podłączenie sieci lokalnej (jeden Ip publiczny) do internetu za pomocą routera. Czy szukać routera z Firewollem, który ma także usługi NAt, lub proxy? czy stawiać zaporę na osobnym serverze wraz z oprogramowaniem translacji adresów.

Nikt nie jest samotnym mając ......
gumową kaczuszkę ;)

  1. wiesz co fatal , Druzil 24/04/03 23:15
    Ja jak sie na czyms kompletnie nie znam to sie za to nie zabieram...

    1. a tak się starał - tyle mądrych słów zaaplikował ;) , Bart 25/04/03 00:01
      Druzil jesteś bezlitosny :)

    2. masz racje , RusH 25/04/03 00:30
      slowo firewol mnie przekonalo :))

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    3. hihihi , Raphi 25/04/03 08:13
      ale sie teraz usmialem :))
      To bylo lepsze nic niejeden dowcip :))

      Najlepsze pomysły przychodzą
      zawsze w najdziwniejszych
      miejscach. http://hoonda.pl

  2. oki.... chodzi o FIREWALLA, przejęzyczenie.... , fatal 25/04/03 02:55
    123 :) Taka mała literówka, a takie wielkie problemy :)

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. tu nie chodzi o to jedno słowo , Bart 25/04/03 16:26
      gdybyś chciał kupić auto to tez byś zapytał" "Jakie auto mam kupić ?"
      - jeśli potrzebujesz wozić dużo towaru kup ciężarówkę
      - jeśli chcesz się ścigać kup auto sportowe
      - jeśli chcesz wygody i luksusów kup limuzynę
      itd.
      Każde z rozwiązań o które pytasz jest dobre, wszystko zależy czego potrzebujesz !
      Gdybyś wiedział czym jest każde z rozwiązań, które wymieniłeś to wiedziałbyś które wybrać.
      Poczytaj trochę na ten temat w necie.
      Google -> "sieci lokalne", "sieci blokowe", "router", itp.

  3. hmm... , kaszpio 25/04/03 09:40
    a sa routery z proxy?!?
    Zebys sobie nie komplikowal zycia kup poprostu router z translacja NAT + firewall i git;-)

    Toshiba Tecra S11-124

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL