Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:31
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28354 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ile brac za szoferowanie? , Deus ex machine 24/04/03 23:29
Mam rozwozic gosci weselnych kumpla. On placi za paliwo, wynajmuje mnie i samochod. Ile brac i za ile? Godziny wynajecia od 2 do 4:30 (albo dluzej)?

Poratujcie.

"Uti non Abuti"

  1. zapytaj taksówkarza i licz wg jego taryfy :) , Thadeus 24/04/03 23:38
    kilometrzy i za zajecie miejsca w pojeżdzie no i oczywiscie taryfa nocna :)

    ...

  2. nie bierz nic od kumpla!!! , Agnes 25/04/03 00:07
    bierz od gości, już po zawiezieniu ich pod dom, bierz podwójną stawkę niż ci Tadziu powyżej policzył i koniecznie od tych, co mają dużo procentów we krwi, to nie będą nic pamiętali :))))))))))

    a kumpel będzie ci wdzięczny do końca życia...

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. Zgadzam sie. , Mms 25/04/03 00:29
      Obiad zjesz, ciato tez. I czyste sumienie bedziesz mial.

      Pozdrawiam

      1. Jasne :)) , Bergerac 25/04/03 02:47
        A jak się napierdzielisz, to już nikt nie będzie nic pamiętał: ani Ty ani goście. Na koniec może się okazać, że to Ty im płaciłeś :))))))

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

  3. ale to funfel chce placic , Deus ex machine 25/04/03 00:33
    za gosci i wlasnie nie wiem ile brac. Jakbym mial gosci kasowac to nie byloby problemu.

    "Uti non Abuti"

    1. płaci za paliwo? płaci , Agnes 25/04/03 00:45
      to daj spokój z resztą, on i tak ma dość wydatków. Poza tym się żeni.
      NO BĄDŹ CZŁOWIEKIEM!
      :)

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

  4. heh , Deus ex machine 25/04/03 01:08
    1. samochod nie jest moj (uzyczam od ojca)
    2. kumpel chce placic, nie wiem, moze goscie sie jakos zrzucaja, abo cus, nie mam pojecia.

    Ogolnie mam robic za taryfe - ja na weselicho zaproszony nie jestem - takze pojesc nie pojem .-) A brac jak taryfa nie bede, dlatego jak juz chce to mu podam stawke, ale jakas ludzka - przeciez z kumpla nie bede zdzieral .-) Od tego jest jego zona .-))))

    "Uti non Abuti"

    1. Od ojca - to inna sprawa , Bergerac 25/04/03 02:52
      Ojciec zapewne niejedno w życiu widział i swoje wie, Policz tyle ile trza będzie odpalić Szanownemu Staremu. Czyli amortyzacja itself (za wachę przeca buli tamten nieszczęśnik). Nie wiem jak jest teraz, ale parę lat temu było to kole złotego za kilos. Ojciec w końcu nie jest niczemu winien, że Twój kumpel się żeni :))

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

      1. no chyba że... , PrzeM 25/04/03 07:47
        ...żeni się z Twoją siostrą a jego córką - trochę winy w tym będzie :))))))

        PrzeM

        above the mind - powered by meat...

        1. .-) , Deus ex machine 25/04/03 08:01
          na szczescie nie

          "Uti non Abuti"

          1. a swoją drogą... , Massai 25/04/03 09:10
            co to za kumpel co na wesele zaprosić nie chce, a chce żebyś gości rozwoził... Kumpel???
            No cóż, nie mnie oceniać.
            Ja osobiście to jakbym kumpla z jakichś przyczyn nie mógł zaprosić tobym się przynajmniej nie błaźnił nadając mu taką robote. Dopłaciłbym do taksówki i tyle.

            ...Bronchos znaczy Nieujarzmieni...
            Nigdy mnie nie złapiecie ;-))

            1. Zgadzam sie. , Mms 25/04/03 14:05
              j.w.

              Pozdrawiam

  5. Na początku powinieneś , Marcinex 25/04/03 09:15
    pogadać z kumplem - ilu gości, jakie odległości, miasto czy poza - zapytaj się czy może byc jedna stawka za wszystkich np.20 osób - bierzesz 200, jak mniej do 10 to 20 od łeba, zasadniczo im więcej gości tym zjedź ze stawką całościową. U szwagra na weselu była podobna sytuacja - szwagier dogadał się z dwoma kumplami abstynentami i za rozwiezienie 47 osób zapłacił 400 po 200 dla każdego - wszyscy byli happy. Jak pare dni po wytrzeźwieniu goście sie dowiedzieli, że szwagier płacił z własnej kieszeni to 26 osób oddało mu po 20 zeta więc prawie wyszedł na swoje nie licząc paliwa.
    Pozdroofka

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  6. eshh tam jak kumpel to pewnie najbardzie uczciwe bedzie 50 zł + , mrowa_82 25/04/03 09:58
    zwrot kosztów benzyny! ja bym tak przynajmniej zrobił bo 50 zł za 2 godziny to niezła kasa a i kumpl niebędzie czuł się wyzyskiwany!!

    :)

    1. 50 albo wiecej to moze mi starszy zaspiewac , Deus ex machine 25/04/03 14:20
      za wynajem wozu .-)

      "Uti non Abuti"

      1. w takim razie 50 zł + koszty wynajmu u starszego i bęzyna :)) , mrowa_82 25/04/03 14:22
        Pozdrawiam

        :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL