Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:52
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30415 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GIGABYTE GA-8SINXP1394 , reiziger 25/04/03 09:57
Mam pytanie związane właśnie z tą nową płytą ze stajni Gigabyte. Doszły mnie słuchy ż trzeba w niej zainstalować RAM Kingston. Czy to prawda i czy nie można na samym DDR 333 MHz ??

  1. ktos rozumie to co chcial powiedziec , glewik 25/04/03 10:54
    reiziger ???
    jasniej jak mozesz.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. GIGABYTE GA-8SINXP1394 , reiziger 25/04/03 11:04
    Prawdopodobnie nizbyt dobrze działa całość w połączeniu ze zwykłymi DDR-ami. Słuchy doszły mnie że się całość wiesza i dopiero zamontowanie tego samego RAm-u Kingston`a (333MHz) powoduje że działa to stabilnie. A jeszcze z innego źródła (sklep komputerowy) powidziano mi że RAM do tej płyty jest inny niż obecne na naszym rynku ? Nie mam pojęcia kogo się słuchać :)

    1. ktoś ci niezłych głupot nagadał , ulan 25/04/03 12:54
      pewnieta płyta lepiej działała by z pamieciami np. corsaira, geila czy jeszcze paru innych firm, niz z pamięciam kingostona.
      a pewnie z noname tez by działała i to stabilnie.

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

  3. RAMY , jutek 25/04/03 20:47
    Mam jej słabiej wyposażoną wersję oznaczoną 8SQ800 Ultra. Zainstalowałem 2 sztuki DDR 333 no name, nie żadne firmówki i płyta chodzi na Dual Channel (na dodatek kupowałem je oddzielnie i różnią się wyglądem zewnętrznym). Podniosłem w BIOSIE napięcia(można tylko o 0,1 V pamiątki i napięcie rdzenia do 1,75 - to są napięcia maksymalne), cyknąłem szynę ze 133 na 166 i z P4 2,4 GH zrobiło się 2,97 i chodzi. Z tego co wiem niekoniecznie chodzi o nazwę firmy, tylko o to by pamięci były o jednakowej architekturze i taktowaniu, niekoniecznie nawet jednego producenta.

  4. re GIGABYTE , reiziger 25/04/03 21:50
    OK dzięki za odpowiedzi :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL