Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:48
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30115 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

skad sciagnac , b3n3k 25/04/03 10:15
MSJAVA VIRTUAL MACHINE nigdzie nieumiem tego znalesc, prosil bym o jakis link.
Z gory THX

Shuttle AK31 v3.0, 256MB DDR
Athlon XP 1700+@2000+(0,13u),
GF2MX400 64MB SDRAM

  1. download.microsoft.com na przyklad , bwana 25/04/03 10:16
    PS. pisz wiecej tematu w temacie

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. ueheeeheheheeh a szukalas:) , Ranx 25/04/03 10:19
      milego szukania... gnojki sie na to juz wypieli...
      a do autora posta.
      java.sun.com i ssamy jave suna i po instalacji mamy luzik
      albo w IE w opcjach zaznaczamy wirtualna maszyna javy jak mamy IE starszego niz 5.5
      chyba ze masz cos co serio WYMAGA maszyny MS to daj znac podesle

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. fakt, zdaje sie, ze byl jakis smrod ze strony Sun-a i zdjeli , bwana 25/04/03 11:50
        ale przez Windows Update chyba nadal mozna to sciagnac.

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

  2. jak nie chce Ci się szukać , atay 25/04/03 10:19
    to bierz ode mnie
    http://atay.ksiezyc.pl/msjavwu.exe
    java od mikrosyfa pl (5 MB)

    _- Atay -_

  3. albo stąd , Maverick 25/04/03 10:23
    http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2003&id=39167#

  4. dzieki , b3n3k 25/04/03 10:23
    thx

    Shuttle AK31 v3.0, 256MB DDR
    Athlon XP 1700+@2000+(0,13u),
    GF2MX400 64MB SDRAM

  5. mam konto w citybanku i do jego obslugi MUSZE miec jave od MS , Kalkin 25/04/03 10:23
    ta od sun'a nie dziala
    to jest dyskriminacja

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  6. Do b3n3k i Kalkina , Remek 25/04/03 14:00
    a może wystarczy w ustawieniach przeglądarki wyłączyć Use Java 1.3.1. for applet. To winno pomóc, jeśli krzaczy się coś na javie...(albo we śnie;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL