Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 32874 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[webmaking] Ma ktoś skrypt do tego aby stronka automatycznie przełączała się na , Carmamir 25/04/03 14:51
kolejną po pewnym czasie ? Chodzi mi o mamy strone 1 która po 50s. przełącza się na 2 z tej drugiej po kolejnych 50s. znowu się przełącza na 3 i z tej 3 strony przełącza sie na 1 i tak w kółko ???

No to się wkopałem...

  1. na kazdej ze stron umiesc meta-refresh , bwana 25/04/03 15:00
    <META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="3; URL=x.html">

    Trojka oznacza "po trzech sekundach", x.html to nazwa dokumentu, do ktoreg ma byc przekierowana przegladarka.

    PS. Korzystaj z archiwum Boarda.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. big tnx , Carmamir 25/04/03 15:26
      próbowalem szukac na boardzie ale szukalem jako skrypt i nic nie znalazlem.

      No to się wkopałem...

    2. hmmm jednak to nie to o co mi chodziło , Carmamir 25/04/03 15:44
      chodzi mi o coś takiego żeby ten skrypt ustawiał mysz na jakiś link i naciskał go i tak w kółko (żeby Spedia myślał że to ja naciskam link).

      No to się wkopałem...

      1. nie lepiej poszukać jakiegoś dobrego oszukiwacza? , no13 25/04/03 16:00
        (moim zdaniem spedia to -pic-na -wode- :) )

        Iron Maiden

        1. no nie wiem :) , JanoszW 25/04/03 16:11
          dostalem od nich kiedys czek na 29$ :))
          http://alwar.pl/czek.jpg

          1. a możesz mi powiedzieć jak nabijają punkty ? , Carmamir 25/04/03 21:55
            bo mi za ok. 2h nabili 20pkt., nie jest to za mało ? I może wiesz ile 1pkt. = xx $ ???

            No to się wkopałem...

            1. to bylo dawno , JanoszW 25/04/03 23:18
              w 2000 r, od tego czasu sie zmienilo i juz nie jestem w temacie. Ale bylo cos takiego ze puntky nabijalo tylko jak sie swiecilo na zielono a nie jak na zolto, czyli trzeba bylo non stop ruszac mysza w necie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL