Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45310 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SBLive i wyjscie minijack DIGITAL - skad wtyczke? , MayheM 28/04/03 09:24
Witam,
jak w temacie, czyli mam SbLive 5.1 player i z tylu obok wyjsc mam minijacka DIGITAL output, w ktorego opisie jest, ze do niego pasuje jakis 6-warstwowy (czy cos okolo) minijack. I mam pytanko, gdzie to mozna dostac? Bo bylem w kilku sklepach audio, i nic nie wiedza??
Pozd

  1. to jest zwykły mini jack, stereo lub mono , Kalkin 28/04/03 09:45
    j.w.

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. nope , MayheM 28/04/03 09:53
      niestety nie, tam jest kilka 'segmentow' do podlaczenia 6 glosnikow, a zwykly minijack ma 3 segmenty: L R i wspolny.

      1. Zależy do czego chcesz używać... , Tryna 28/04/03 10:08
        Bo to, ze tam jest wiecej biegunow niz w jacku stereo to fakt, bo sam mam taki wtyk do głośników DTT3500, jednak jeśli chciałbyś przesyłać po tym kablu tylko sygnał SPDIF do wzmacniacza czy dekodera DD to wystarczy jack mono

        De Gustibus non Disputandum Est

        1. Kolega dobrze pisze , Piapia 28/04/03 17:51
          po co by Ci bylo az tyle sygnalow. Wystarczy tylko minijack mono, przecierz sygnal jest przesylany cyfrowo np. do amplitunera a ten sam juz sobie poradzi z tym sygnalem i zdekoduje go na AC3.

          Pozdrawiam

          "Człowiek się starzeje bo się
          nie bawi" B&W
          gg40609

  2. nie nie nie, w żółtym gniazdku jest sygnał dla centralnego głośnika i sygnał cyfrowy , Kalkin 28/04/03 10:11
    przełączane jest to w mikerze ( czy ma działać analog czy cyfra ), nie ma znaczenia czy kabelek będzie mono czy stereo bo działa i tak albo analog, lub wyjscie cyfrowe.
    Dopiero w Audigy 2 masz uzyte gniazdko na minijack z 3 kanalami i mase.
    Aby zrozumiec: wykręć karte i zerknij iloma pinami jest przylutowane gniazdko, jestem przekonany że są to 3 piny

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  3. Po prostu.. , borg18 28/04/03 14:38
    kupić w sklepie elektronicznym i już

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL