Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45239 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Proba polaczenia przez modem powoduje zawieszenie systemu , krogulec 28/04/03 10:55
Jak w temacie - przy kliknieciu na polacz komputer sie zawiesza. Dalem przywracanie systemu, bo nie wiedzialem co z tym zrobic i przez kilka dni bylo dobrze, ale pozniej wszystko wrocilo do "normy". System to Windows Xp Home a modem to Motorola z oznaczeniem HPI 56 M II 56k PCI. Proba instalacji od nowa sterownikow modemu tez powoduje zawieszenie komputera. Przyznaje ze nie instalowalem nowych sterownikow do modemu, bo ciezko cos sciagnac z sieci jak modem nie dziala. Komputer stoi u ojca w firmie, a ja bede musial sie tam jeszcze raz udac, tylko nie wiem co mam zrobic jesli instalacja nowych sterownikow nie pomoze

  1. wyjmij modem , Okota 28/04/03 13:32
    odinstaluj najpierw.. i wlacz.. usun polaczena restart, jeszcze raz restart utwoz punkt przywracania systemu. a potem wluz modem i instalka sterow..

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. to pewnie bardzo dobra rada , krogulec 28/04/03 15:58
      tyle ze to komp z Vobisu jeszcze na gwarancji. Czy zna ktos w takim razie warunki gwarancyjne jakie ma ta firma. Wiem, ze jak do nich zawioze sprzet to go przez 2 tygodnie nie zobacze a potem jeszcze powiedza, ze to byl problem programowy a nie sprzetowy i zarzadaja zaplaty za naprawe. Wiec pytanie brzmi: co sie stanie jak zerwe plombe

      1. to postudiuj gwarancje... , Okota 28/04/03 17:31
        a sprzedali z winem czy bez??? bo jezeli bez to nie ich sprawa na czym sie wywala a jezeli z to wal do M$ -online help desk hehehehe....

        Dyslektyka błąd nie pyka...
        RTS wszechczasów:
        Supreme Commander

        1. a jesli to OEM ? , AndrEC 28/04/03 17:42
          wydaje mi się, że za OEM-y odpowiedzialni są sprzedawcy i niech konfigurują, tylko, że to może nawet dłużej potrwać niz 2 tyg :-).

          AndrEC

  2. Moze modem dzieli przerwanie z czyms innym? , bwana 28/04/03 20:16
    u mnie duet modem + (bodaj) radeon 9000 na wspolnym przerwaniu przy probie polaczenia robil niebieski ekran. Rada na to (bez rozkrecania kompa) to: w biosie ustawic recznie przerwania dla pci tak, aby modem znalazl sie na innym przerwaniu. Moze pomoze.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  3. budź modem , GULIwer 1/05/03 13:52
    przed łaczeniem wchodź do zakąłdki mdoemu i daj wykrywanie potem dopiero się łacz. MIałem tak kiedys z Pentagramem HEX Of coz wrzuc także modem na COM3 i sam na IRQ

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL