Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45191 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chyba-problem z modemem Zoltrix Scorpious... (pod WinXP) - troszkę dłuższe , Abisai 28/04/03 11:34
Zanim napiszę o problemie, upewnijcie mnie proszę, czy dobrze zakładam, że kiedy włączę pod WinXP menedżera zadań i (w trakcie połączenia modemowego z netem) przejdę do zakładki sieć, gdzie pokazana jest historia połączenia (Kb wysłane, odebrane etc.), to maksymalna wartość podziałki przepustowości detrminuje prędkość modemu? Chodzi o to, że modem szwagra to Zoltrix Scorpious 56K (dostał w prezencie, ja bym mu wbrał co innego ;), czyli teoretycznie max. transfer to 56 Kbps. A właśnie ww. podziałka kończy się na max. wartości 44Kb (u mnie w domu mam net przez kablówkę i z tytułu posiadanej karty 10Mbps, taki też jest max podziałki - inna sprawa że wykorzystanie sięga max 1,5%). Czy ta skala nie powinna kończyć się na 56Kb??? Na CD ze sterownikami brak driverów pod XP (na polskiej stronie Zoltrixa również). WinXP zainstalował ten modem jako Generic SoftK56. Ze strony oficjalnej Zoltrixa ściągnąłem stery do Smart Cobra Lite (bo to odpowiednik Scorpiousa) ale to nic nie zmieniło, poza dodaniem obsługi Voice-coś-tam... Czy mam problem i da się go jakoś łatwo rozwiązać czy tylko wydaje mi się, że mam problem? :))) Help...

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. wydaje ci sie ze masz problem , glewik 28/04/03 14:37
    olej podzialki. wazne jest to z jaka predkoscia modem sie laczy i czy sie nie rozlancza. reszta to juz wina operatora i innych laczy na ktore nie masz wplywu.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL