Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 47190 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z włanczaniem okienek pod WIN XP , Freeman 28/04/03 17:12
Cześć od 2 dni mam problem z włanczaniem okienek pod systemen WIN XP.
Otóż po kliknięciu na Mój Komputer okienko uruchamia sie po około 30 sekundach, podobnie mam z Panelem Sterowania i Explorerem.
Pomuszcie co można z tym zrobić ?.

***Freeman***
GG 1227187

  1. a jaki masz sprzęt bo ciężko coś podumać , Maverick 28/04/03 17:40
    może temp masz zapchany zmieciami? albo w katalogu głównym na dysku systemowym też zobacz ile pliki zajmują.. może pamięć się z Tobą żegna...

    1. wczesniej działał mi normalnie , Freeman 28/04/03 17:45
      wczesniej działał mi normalnie
      a temp opróżniam nadieżąco

      ***Freeman***
      GG 1227187

  2. e no to przeinstalowac czas najwyzszy przyszedl , etranger 28/04/03 17:45
    raz na kilka miesiecy trza xczasami wczesniej

    IStal sie switch:)

    1. przeinstalowywałem go w styczniu , Freeman 28/04/03 17:49
      Mam pytanie czy da sie przeinstalować XP nie kasując partycji na której jest zainstalowany ?

      ***Freeman***
      GG 1227187

      1. da się nakładkę zrobić bootowalną płytką , Maverick 28/04/03 18:51
        po restarcie dajesz nową instalację a po chwili powinien "wynaleźć" istniejącą którą da się naprawić. ale czasem się da a czasem nie.. :( i tak naprawdę chgw dlaczego. tego to nawet bilek nie wie pewnie

  3. masz na mysli nie mazac jej? jesli tak hmm, , etranger 28/04/03 18:03
    nigdy nie kombinowalem w ten sposob, robilem format i tyle, ale mozesz sprobowac zainstalowac w innym katalogu a ten stary potem usunac tak powinno dzialac, inna sprawa ze zastanow sie co instalowales ostatnio i tego nastepnym razem nie instaluj.

    IStal sie switch:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL