Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 22:49
 » Majster 22:43
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 47012 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SDI problem , zzissum 28/04/03 20:10
Kolezanka ma SDI i ostatnio coś sie psuje, nie wiem czy to wina ustawień czy Tepsa coś kombinuje..
Strony www przestaja sie otwierać, poczta nie chce sie sciagać.. ale GG działa

Co można by jej doradzić? :)

  1. a to SDI , Darek 28/04/03 20:45
    to ma po sieci czy bezposrednio do kompa?? Za taki stan rzeczy odpowiadaja DNSy TPsy ale oni i tak zawsze mowia ze u nich wszystko OK pomimo ze nie jest OK...

    1. dokładnie... , OzA 28/04/03 20:53
      ... proponuje dzwonić do TePsy i zatruwać im życie do skutku (u mnie to pomaga, sam mam SDI)

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

  2. Na ogol to efekt "pracy" polpakowcow.. , Dziadek_W 28/04/03 20:59
    .. wystarczy zadzwonic do Biura Obslugi Klienta, zglosic problem. U mnie po 15 minutach na ogol jest telefon z pytaniem co jest. A najczesciej przyczyna sa prace na "półkach" z SDI. Pozdrawiam

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

  3. Mialem wczoraj dokladnie to samo , dombardo 29/04/03 09:19
    i znalazlem przyczyne - niewiadomo skad pozmienialy mi sie ustawienia we wlasciwosciach modemu.Np w zakladce Siec>Ustawienia nagle zostala wlaczona opcja 'Negocjuj lacza wielokrotne...' , za to we wlasciwosciach TCP/IP zamiast automatycznego wybierania serwera DNS mialem wpisane jakies dwa adresy DNS.Skad sie tam wziely?Ja nic nie ruszalem.Jeszcze pare ustawien bylo zmienionych.Zajzalem do pliku opisujacego optymalne ustawienia,pozmienialem tak jak trzeba i ....dupsko.Przy probie polaczenia wyskakiwal Blad 619.

    Pomoglo przywrocenie systemu o kilka dni wstecz i dopiero wtedy przestawienie ustawien na wlasciwe.

  4. Aha-co do GG i Tlen , dombardo 29/04/03 09:20
    oba komunikatory dzialaly,za to reszta sieci nic a nic.

    1. a to dlatego... , Darek 30/04/03 13:55
      ze GG i nie potrzebuje DNSow bo laczy sie po IP...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL