Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:43
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 46968 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

OT Pakiety TPSA - czy rzeczywi¶cie taniej? , DJopek 28/04/03 20:39
Chodzi o to że zastanawiam się czy nie zmienić standardowego pakietu na jaki¶ "oszczędny" czy "niedrogi" (jak to zwie tepsa). Powód taki że teraz rachunki mi się ustabilizowały (już od chyba 2 lat modemu brak), ja mało dzwonię z stacjonarnego (głównie z komórki bo mam za free), trochę matka wydzwoni i tyle. W tej chwili płacimy ok. 60-65zł - z czego 35zł jak wiecie to sam abonament (czyli 42,70 brutto), a wydzwaniamy ledwie 20-25zł (¶rednio miesięcznie jest 50JT na tel. miejscowe oraz 20JT na komórki, innych telefonów np. międzymiastowych i innych w ogóle brak).

I teraz się zastanawiam czy nie zmienić abonamentu - przegl±dałem już stronę tepsy i nie wiem gdzie kruczek :) Pierwszy widzę to to że przy zmianie pakietu wyzszego na niższy płaci się od razu 25zł - jest jeszcze gdzie¶ jaki¶ kruczek? Może kto¶ wie co¶ na ten temat i pomoże :) Dzięki za każd± poradę :)

  1. Tak, to jest , mooon 28/04/03 20:44
    ten kruczek, te 25zł. Pakiet na pewno warto zmienic na nizszy, powinni udzielic Ci dokladnej informacji jaki pakiet bedzie odpowiadal Twoim potrzebom. Innych kruczkow mysle ze nie ma, jedynie przy zmianie pakietu na wyzszy, przez nastepny miesiac stawki za polaczenia sa z poprzedniego pakietu a abonament z wyzszego.

  2. zadzwon na informacje , ::.admin.:: 28/04/03 21:06
    telekomuny, jezeli mieszkasz na terenie WLKP. to mozesz skorzystac rowniez z blekitnej lini.

    ::.Ostateczny Autorytet, Ktorego Nalezy
    Sluchac Za Wszelka Cene.::

  3. kruczek jest taki ze ... , marekl 28/04/03 22:34
    w abonamencie oszczednym placisz 2 razy drozej za polaczenia na kom i za rozmowy miejscowe.

    1. czyli ... , marocco 29/04/03 00:10
      na to samo wychodzi ;]

      P4 2,8 HT, 512 DDR dual 400, Gigabyte :P
      Liteon1213S, LG16x , Samsung 120 GB
      SATA, 400 W :P

      1. no niebardzo , Mademan 29/04/03 00:16
        Poł±czenia s± wprawdzie 2 razy droższe ale w abonamęcie masz 14 darmowych jednostek !!! Obecnie mam u siebie ten abonament i max rachunek jaki płacimy to 5 zł ponad abonament. Ale trzeba uważać z dzwonieniem bo można sobie nieĽle nabić jak się wyczerpie darmowy limit :))

  4. IMO nie ma co zmieniać... , Chrisu 29/04/03 13:15
    wyjdzie CIę na to samo...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL