Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 47141 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak przesc w gothic II , blimek 28/04/03 21:40
w szostym rozdzale na wyspie, jest komnata z tronem cherszta orków ,jest tam przejscie podobno jak sie zlape za lewa pochodnie pozniej za prawa to sie otworzy ale mi nie chce,lapie za lewa a za prawa zlapac nie moge jaki h...

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. pytanko ... , 3-Demon 28/04/03 23:38
    jak przejsc niestety nie pomoge ale mam prozbe zebys powiedzial czy 2 jet tak samo dobra jak 1 - grafika i sterowanie mnie nie interesuje jedynie klimat gry, z gory dzieki :)

    THE ONE WHO OWNS
    A MINIGUN
    FEARS NOT

  2. duzo lepsza od 1 , blimek 29/04/03 00:14
    fabuła zajeb... mozesz sam robic runy, sa smoki ale nie takie jak w morrowindzie czy co grafika duzo kepsza, 4 x wiecej terenu masa orków od zwykłych do elitarnych i pułkowników warto nawet dac 100 zł za orginał 2 tydzien gram :)

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  3. a następnym razem... , Cezi 29/04/03 09:46
    ...może może w grupie Software, a nie Hardware? Hm?!

    "Silence is sexy" Blixa Bargeld

    1. hmm , 3-Demon 29/04/03 11:50
      ze co ??? poczytaj inne posty czy sa o hardware..... jesli o to chodzi !! :P

      THE ONE WHO OWNS
      A MINIGUN
      FEARS NOT

      1. Spoko wodza! :P , Cezi 29/04/03 18:29
        Wiem przecież, że to nie jest proste, aby zawsze właściwie zakwalifikować posta. Mogą się zdarzyć pomyłki. Także nie zaglądam na każdego posta i nie prowadzę utopijnej polityki porządkowania, ale czasem zdarza mi się zwrócić na formę uwagę. Staram sięaby to było kontruktywne...
        ...i nikt mi nie powie, że Gothic II jest podzespołem komputera! Chyba, że nie chce współpracować z grafą...

        "Silence is sexy" Blixa Bargeld

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL