Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36664 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Cytat z Księgi Nieurodzaju , Kinio 1/05/03 21:32
"... i wziął Pan dres ortalionowy, napełnił go nieczystościami przeokropnymi i w postać człowieczą uformował, czapeczkę palantową na nim zatknął, po czym spojrzał na dzieło swoje, usiadł i zapłakał, bo nie było doskonałe. Rzekł jednak do stworzenia owego ´w Warszawie mieszkał będziesz, blok z betonu ci przyszykowałem, furę ze spojlerami, a kij bejzbolowy w bagażniku znajdziesz, i rozprzestrzaniały się stworzenia owe, a choć plugawe i nieczyste, i od ludzi nie chciane, rosła liczba ich i powiększała się osobliwie wedle ich potępionego rodzaju i rodzaju ich ortalionu... I opanowały stworzenia owe co większe miasta i wioski, osobliwie ku zachodowi dążąc, jako ku krainie dobrobytu Wielkopolską zwanej. I posiadły stworzenia owe w moc swoją miasto wielkie Poznaniem zwane, a płacz i narzekania stały się wielkie podówczas tamój..."

Kinio

  1. :) ale gdyby nie tzw. smerfetki, to rodzaj dresi nie mnozylby sie tak szybko , bwana 1/05/03 21:33
    ;-D

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. smerfetki , Wedrowiec 1/05/03 21:52
      lol :)))))))))))))

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  2. A dla czego w Warszawie??? , eques 2/05/03 08:25
    Czy to tylko w Stolycy są dresy?? Czy gosciu mieszkasz w Stolycy (:)) i myslisz, ze reszta to prowincja :(

    Gdy wszyscy wiedzą, że zrobić się
    Tego nie da, przyjdzie ten, który o
    tym niewie i On To zrobi.

  3. weż tej się ino od Poznania łaskawie , bor@s 2/05/03 10:26
    odp...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL