Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 37977 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

udostepnianie plikow w XPeku , Banan 1/05/03 22:46
a wiec moj kop nie widzi udostepnionych plikow w sieci lokalnej (bo tak to sie fachowo chyba nazywa:)
cos mnie tknelo i zainstalowalem nowy system na drugim twardzielu i poszlo bez problemu. wiec wracam do swojego i... pustawialem WSZYSTKIE uslugi jak sa standardowo, stworzylem nowe polaczenie sieciowe, sprawdzilem- w ustawieniach jest jako grupa robocza "mshome". i nic :(
a ha, jak to wyglada w praktyce, klikam na otoczenie sieciowe, pojawia mi sie:
- moje witryn w sieci MSN
-cala siec
-dodaj miejsce sieciowe
-kreator konfiguracji sieci
jak nawet chce otworzyc "cala siec" to pojawia mi sie "microsoft windows network" i moge czekac do mhhhh.. smierci

  1. a sprobuj , Xavier 2/05/03 01:07
    potraktowac go kreatorem konfiguracji sieci, moze cos przeoczyles

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

  2. A mnie siem widzi... , marcin79 2/05/03 02:50
    ...że to może siakiś firewall Ci tak bruździ. Miałem podobne krzaczki przy właczonym murku od PC-cillin 2002. Radzę sprawdzić.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  3. Skonfiguruj sobie dobrze adresy , eques 2/05/03 08:22
    IP dla Ciebie, servera, dns i bramke

    Jak nie pojdzie to zmien sobie grupe robocza na Odpowiednia.

    Ewentualnie sprobuj wyslac pinga na jakis inny komputer w sieci:
    wejdz do okna Msods i wpisz: ping <adres ip innego kompa>

    Jak ping nie zadziala to znaczy, ze masz zle skonfigurowane adresy, jak zadziala to wszystko powinno byc ok

    Gdy wszyscy wiedzą, że zrobić się
    Tego nie da, przyjdzie ten, który o
    tym niewie i On To zrobi.

  4. Możesz , Fox 2/05/03 14:56
    pobawić się z opcją dodaj miejsce sieciowe w formacie //nazwa_kompa/udział

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL