Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45218 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Propozycja małej, kosmetycznej w sumie zmiany na Boardzie. , Coyote 2/05/03 11:52
Cześć. Nie wiem czy jesteście za moim pomysłem, ale jeśli tak - dopisujcie się. A co mi chodzi po głowie? Bo na głównej stronce Boarda bez problemu można zobaczyć, która odpowiedź do obserwowanego posta nie była jeszcze czytana (jaśniejsza czcionka) natomiast po wejściu do tego posta jest tylko mały znaczek "new" przy temacie. Trochę trudno to zauważyć i przy dłuższych postach może być męczące takie szukanie. Proponuję zrobić podobnie jak na głównej - nowe odpowiedzi wyróżnić np. innym kolorem bądź też grubszą czcionką. Co Wy na to?

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

  1. personalizacja , vaneck 2/05/03 11:56
    niech dziala "wewnatrz" posta? Dobry pomysl tylko czy wykonalny? Kilgora sie trza pytac...

    A little less conversation, a little more action
    please

    1. Kilgor teraz , NimnuL-Redakcja 2/05/03 13:03
      ma co innego na glowie .. po padzie dysku ma robote ... pozniej sie go pomeczy ... ale podpisuje sie pod tym ..przydaloby sie wyroznienie kolorem - delikatne ..

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. Prosiłem o to samo już przynajmniej 2x , Pinokio 2/05/03 12:15
    ale widać w tym skrypcie niewykonalne, bo, chociaż odpowiedzi się nie doczekałem, to nie podejrzewam adminów o złą wolę ;)

  3. w takim razie, żeby przynajmniej... , Coyote 2/05/03 12:24
    ...ten znaczek był większy albo innego koloru dla ciemnej skórki (np. żółty)! (jeśli się da oczywiście)

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

    1. wlasnie , Venom79 2/05/03 20:37
      wiekszy, zolty i moze migajacy ( ale bez przesady oczywiscie - tak, zeby nie denerwowal )
      albo kolor tematu nowej odpowiedzi powinien byc zolty - to by bylo doskonale widoczne
      a tekst nowej odpowiedzi niech zostanie - bo tak jak jest to sie czyta bardzo dobrze, a jak to sie zmieni to moze byc gorzej

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  4. jestem za , ::.admin.:: 2/05/03 14:47
    jako plebs domagamy sie zmiany! A moze wladza dla ludu?

    ::.Ostateczny Autorytet, Ktorego Nalezy
    Sluchac Za Wszelka Cene.::

  5. Moze byc. , Mms 2/05/03 15:04
    Rzeczywiscie nowe odpowiedzi sa malo widoczne.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL