Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44963 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z mikrofonem w zintegrowanej karcie dzwiekowej , atay 2/05/03 15:24
siedze u kumpla i probuje zainstalowac mu mikrofon. Zainstalowalem najnowsze VIA 4in1, karta jest zintegrowana, mikrofon napewno poprawie chodzi, bo slysze siebie w glosnikach jak mowie, dziala takze regulacja. Podbicie +20 dB wlaczone, jednak przy probie nagrania siebie w rejestratorze czy probie rozmowy przez tlena zachowuje sie tak jakby mifrononu nie bylo - nie nagrywa/przesyla nic. Bede wdzieczny za szybka odpowiedz. Pozdrawiam

_- Atay -_

  1. a se zapytam ;] , RaPToRR 2/05/03 20:12
    Nie nic wyciszonego na nagrywanie,odtwarzanie? I w opcjach programu zobacz czy jest ustawione na mikrofon, chodź napewno już to spsrawdziłeś o czym mówię ;)

    http://www.krzysztofwasko.pl

  2. problemu rozwinięcie :) , atay 2/05/03 21:09
    szukalem miksera jakiegos innego, niz Volume Control od windowsa, w ktorym wszystko jest zaznaczone, nic wyciszone, a wszystkie suwaki w gore. Zarowno dla odtwarzania jak i nagrywania (w opcjach). Ja w domu uzywam miksera z SB i tam idzie wlaczyc przez co sie ma nagrywac, ale tu zadnej aplikacji, ktora zmienialaby zrodlo nagrywania nie widze, wiec nie wiem gdzie to ustawic

    idąc dalej wszedlem do Panelu Sterowania/Multimedia i w Preferowanym Zrodle przy Nagrywaniu mam do wyboru tylko Via Audio (Wave) i zadnego mikrofonu. Mysle tez ze gdybym cos doinstalowal to by poszlo, ale nie wiem skad

    ktoś zna odpowiedź ?

    _- Atay -_

    1. jak słyszysz swój głos w głośnikach , RaPToRR 2/05/03 21:19
      to wszystko jest wporzo. Looknij na inny progz do muzyki np goldwave i spróbuj coś nagrać...

      http://www.krzysztofwasko.pl

      1. wlasnie nie jest dobrze , atay 2/05/03 21:22
        bo nie chodzi mi o nagrywanie glosu tylko o rozmowę głosową

        _- Atay -_

        1. juz jest dobrze :) , atay 2/05/03 21:33
          kumpel sterowniki usunal, zainstalowal ponownie i chodzi

          _- Atay -_

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL