Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10296 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

denerwujące brzeczęnie w głośniczkach - jak sie tego pozbyć? , maruszek 3/05/03 18:08
W nowych glosniczkach creative inspire 2400 (dwie satelitki + sub) slychac i to dosyc mocno brzeczenie, ktorego źródłem, jak udalo mi sie stwierdzic, jest monitor - po wyłączeniu moniotra brzeczenie ustaje. Nie chodzi na pewno o kabel do karty graficznej, bo po jego wyjęciu z karty brzeczenie jest takie samo. Moje pytanie - czy to moze sam kabel zasilający powoduje interferencje w przewodach glosniczkow, czy caly monitor - jesli kabel moglbym go owinąc folią aluminiową (moze by pomoglo)
Mieliście kiedys taki problem??

help!

Umieść posta na Brodzie

  1. ciężko będzie , Świstak 3/05/03 18:13
    bo regulacja głośności jest wpięta w kabel pomiędzy karta i głośnikami. Przez to jest on bardzo długi i łatwo łapie zakłócenia. Jedyne co mozna zroboć to postarać się aby leżął on jak najdalej od monitora i kabli zasilających.

  2. sprobuj z rozdzielczoscia , zielnet 3/05/03 20:18
    i odswiezaniem - w robocie wszystkie radia przestaly brzeczec jak dalem 75 Hz - sprobuj :))

    1. nie pomaga ;( , maruszek 3/05/03 20:24
      ani zmiana rozdzielczosci, ani odswiezania

      Umieść posta na Brodzie

  3. hmm miałem cos takiego i wine za to ponosiła karta muzyczna niewiem jak u ciebie , mrowa_82 3/05/03 20:28
    ale podpiecie głosników pod inna muze poprawiło wszystko!

    :)

    1. moze to jest to , maruszek 3/05/03 21:01
      bo teraz jade ze zintergrowanej muzy (chociaz na sluchawkach nie zauwazylem efektu brzeczenia), jutro sprobuje wsadzic jakąs dzwiekowke i sprawdze

      Umieść posta na Brodzie

  4. Mam to samo... , Sith 3/05/03 21:37
    ...tylko ze muzyczna podpieta pod wieże. Na słuchawkach tego nie ma. Niestety nie moge sobie z tym poradzic

  5. Masz za blisko monitora suba ze wzmacniaczem , SpiderMAN 3/05/03 23:32
    Od transormatora w monitorze.
    I stad te zaklocenia.

    Yeah, it's me...

    1. to nie to , maruszek 3/05/03 23:45
      odsunąlem suba na 4 metry i brzeczenie jest takie samo

      Umieść posta na Brodzie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL