 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34696 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
problem z menadzerem zadan pod XP , rrafaell 5/05/03 09:01 http://strony.wp.pl/wp/rrafaell/problem.html
Od wczoraj pokazuje mi sie okienko w takiej postaci. Czy mozna to jakos naprawc?Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-) - hehe , McJackal 5/05/03 09:23
kliknij szybko dwa razy na lewej lub prawej belce okienka i wróci do stanu poprzedniego
po,
mji7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
Win11Pro - dzieki :) , rrafaell 5/05/03 09:26
mysllem, ze bedze musial robic reinstalkeUżytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-) - hehe 2 , McJackal 5/05/03 09:47
spox, a już myślałem że poleciałeś z SP1 :D
po,
mji7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
Win11Pro
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|