 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34667 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Usenet umiera. pytanie o boardy. , Forest 5/05/03 14:01 Czesc! Macie moze jakies namiary na boardy, fora dotyczace ogolnie sportu, pilki noznej oraz filmu? Zalezy mi zeby byly to boardy na ktorych pojawia sie duzo postow, ludzie sa aktywni. od jakiegos czasu siedzialem na usenecie. ale wedlug mnie on juz umiera - np. jak jest najwazniejsze wydarzenie pilkarskie dnia to pojawia sie gora 20 postow na ten temat. mam wrazenie ze wiekszosc weteranow tam nie odpisuje... bo im nie wypada wchodzic w dyskusje z zoltodziobami. bezsens komplenty... kiedys szukalem boarda dotyczacego glownie tematyki komputerowej - no i znalazlem! :) moze poradzicie gdzie znalezc cos ciekawego w innych interesujacych mnie dziedzinach? z gory dzieki za sugestie.- oki , Jumper 5/05/03 15:17
http://www.sportsboard.pl/Forum/"Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
przyjacielowi"
William Blake - rozumiem Cie , tytan 7/05/03 00:35
niestety usenet umiera i to na naszych oczach. Ongis zabawka naukowcow, pozniejsza forma komunikacji pasjonatow, a teraz miejsce klotni i warcholstwa. Niestety, trzeba bylo zwinac manatki i szukac innej opoki. Ja podobnie jak Ty Forest juz znalazlem:)--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..." |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|