Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42188 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Spadł telewizor - pomocy , Remek 5/05/03 16:31
Rodzicom spadł telewizor z wysok ok. 60 cm. Kineskop cały. Ale nie działa. Czy ktoś miał juz taki przypadek i podpowie co mogło się uszkodzić, abym samodzielnie próbował coś zrobić?

  1. Taa, kineskop cały, tylko , sebtar 5/05/03 16:56
    szyjka się urwała ;)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. co sie przyklei i bedzie jak nowe ;)) , NimnuL-Redakcja 5/05/03 18:10
      co kropelka sklei .... ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. mozesz zdjac obudowe , JanoszW 5/05/03 16:56
    i zobaczyc czy nie ma luzno wiszacych kabli, wtyczek, polamanego laminatu, wypadnietych scalakow - ogolnie czegos podejrzanego. Jak jest to naprawic jak nie ma to oddac do serwisu bo jak nie jestes elektronikiem to sam nie naprawisz.

  3. to co Twoi rodzice robili, ze im spadl ? :)) , NimnuL-Redakcja 5/05/03 17:20
    a na powaznie ... moglo sie obruszyc dzialo elektronowe z tylu ...

    Nie dziala to znaczy ?
    Najlepiej jest rozkręcic i zobaczyc, moze cos sie obluzowalo, moze jakas plytka, kabelek etc ...

    Jesli jest na gwarancji to od razu zawiez i mow ze nei dizala i nie wiesz czemu ... jak nie widac ze upadl oczywiscie .. .

    Pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. mi tez kiedys spadl telewizor , josh 5/05/03 23:42
    14 calowy Philips - drzwi na balkon sie otworzyly od przeciagu i pociagnely kabel od pradu i BUM - spadl i nie dzialal.

    otworzylem go ze starszym i okazalo sie, ze pekla jedna z plytek - akurat tam byly grybe sciezki od zasilania. plytka sklejona, sciezki przeciagniete lutownica - dziala do dzisiaj bez zadnych problemow (nic sie nie stalo ani z elektronika ani z kineskopem)

    no - ale moglem miec po protu szczescie i Tobie tez zycze, zeby to byla taka mala pierdolka :-)

  5. ludziska zdolni jestescie , tytan 7/05/03 00:18
    trzeba sie niezle starac, aby zrzucic kilkunasto/kilkudziesiecio kilowe bydle, jakim jest odbiornik TV.
    Nimnul: lepiej nie wnikajmy dlaczego telewizorek spadl:)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. To proste... , Remek 7/05/03 13:02
      ..stał na słupku z ramionkami nie szafce. Kot wskoczył i odbił się od niego. Wizorek się zagibał i tyle...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL