Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42118 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sociu chce nauczyc sie robic stronki www- od czego ma zaczać?:) , Sociu 5/05/03 19:48
nio własnie od czego? zielonego pojecia nie mam.

  1. od odpalenia kursu , RaPToRR 5/05/03 19:50
    j.w. ;)

    http://www.krzysztofwasko.pl

    1. aha , Sociu 5/05/03 19:51
      do tego nie doszedłem:)) jakim progiem zaczac?

  2. polecam , Zryty_Berecik 5/05/03 19:54
    EDHTML - taki program
    probować cośw nim stworzyć przy pomocy kursów html'a na internecie
    www.binboy.org - jedyna strona jaka zapomietałem gdzie mozna coś znaleźć

  3. A wiec: , McSet 5/05/03 20:05
    1) http://webmaster.helion.pl/kurshtml/
    2) Notatnik
    3) Wyobraznia (chociaz to pojecie wzgledne; np. wyobraznia JasiaWP to zupelnie co innego ^^).

    Pozdr.

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. Calkowicie popieram... , Ar3cK 5/05/03 20:10
      ...1) najlepszy kurs...
      ...2) najlepszy program...
      ...3) najlepszy pomocnik? :)...

      Pozniej jeszcze polecam DreamWeavera...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

    2. Nie popieram całkowicie. , Norton 5/05/03 23:05
      1. OK
      2. http://www.aci.pl/~norton/index.php?txt=download - program ConText. Jest wersja językowa PL i koloruje składnię wielu języków (w tym HTML'a). Notatnik jest do dupy.
      3. Wyobraźnia, ważna rzecz.

      Ja również polecam DreamWeavera MX + najnowszy patch.
      Chociaż z DW MX możesz nawet startować, bo kolorowanie ma śliczne.

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

    3. moje 3 eurocenty... , Holek 6/05/03 08:09
      1) najlepszy kurs
      2) witaj w swiecie masohistow - dziwny to pomysl, cos w mysli ideii - 'ja sie lubie meczyc to niech inni tez cierpia'. Pisales kiedys strone skladajaca sie np. z 10-15 podstron na notatniku? Troche to meczarnia... Czyli ConTex lub Pajaczek - przynajmniej nie trzeba ryc niepotrzebnych rzeczy (niektorych czesci skladni) na pamiec...
      3. Niebranie przykladu z JWP bedzie dobrym pomyslem:)

      "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL