Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42091 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam książek, może ktoś z Was czyta, czytał i chciałby się pozbyć , Kalkin 5/05/03 20:24
Wiem, że to nie forum o książkach - nie bijcie
szukam pozycji:
Nekroskop - Brian Lumley - tom 1 i 2
Trylogia o gigantach - James P. Hogan tom 2 - no i może 1 ( mam zniszczoną wersję )
Jakby ktoś z Was chciał się pozbyć, chętnie odkupię. Mogę odebrać osobiście z Wawy, Gdańska, Poznania

The requested URL was not found
on this server ! Error 404

  1. Nekroskop , akustyk 5/05/03 20:30
    uuu... stary, ale pojechales... toz to jest bialy kruk i chyba tylko na targach starych ksiazek mozna dostac :( no, ale zycze powodzenia w szukaniu

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. akustyk? , LooKAS 5/05/03 20:38
      powaznie??? no prosze...nie wiedzialem, ze takie cenne ksiazki mam na polce :) (tom 1-5)

    2. swietna powiesc , Maniak 5/05/03 20:42
      Czytalem ze 2 razy :) polecam kazdemu :)

      Zmień swój podpis na Boardzie

      1. wiem, ze swietna , LooKAS 5/05/03 20:51
        czytalem chyba 3x... nie wiedzialem tylko, ze to tak poszukiwana ksiazka...

  2. świetna, troche horror troche s-f - też kiedyś miałem , Kalkin 5/05/03 20:46
    ale głupi oddałem do antykwariatu

    Kupiłbym też Psychomecha 1 i 2

    Może ktoś chociaz ma te dwa tomy jako pdf'y albo w wordzie ?

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  3. allegro miły Panie :) , fiskomp 5/05/03 21:05
    może trafisz, polecam gostka Belizariusz solidny gość.

    pozdrawiam,

    1. JEZU, ale sobie cenią za I tom Nekroskopa, tragedia. , fiskomp 5/05/03 21:08
      pozdrawiam,

  4. właśnie przeglądałem allegro i troszke straszy mnie cena :( , Kalkin 5/05/03 21:11
    dlatego pytam tutaj

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  5. Dzizz - te ceny zabijają , Doczu 5/05/03 22:06
    Zakupiłbym sobie, bo tez mi sie podobał, choć czytałem tylko raz, ale cena zabija. CHyba rzeczywiście trzeba by jakiś antykwariacik odwiedzić.
    Pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL