Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 41729 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z modem - wywala przy uwierzytelnianiu , MeL 5/05/03 20:57
Mam problem z modemem u znajomego. Modem skonfigurowany, połączenie (z tepsą) też wydaje się bez zarzutu. Modem wybiera numer, słuchać charakterystyczne piski komunikat w okienku dial-upa zmienia się na \"trwa uwierzytelnianie\" i w tym momencie wyskakuje komunikat, że \"połączenie nie może zostać prawidłowo przerwane\". Nie kumam o co chodzi (login/hasło jest ppp/ppp). Może ktoś z Was miał podobny problem, ja z modemami wiele do czynienia nie miałem i ten komunikat zupełnie mnie zaskoczył.
  1. jaki to system , HURAN 5/05/03 21:02
    u kolegi na kompie jak 98 to wyłącz opcje w ustawieniach połączenia zaloguj do sieci...pozdrawiam

    are U ReadyNAS??

  2. win 95 USB , MeL 5/05/03 22:00
    j.w.

    1. No czyli tym bardziej wyłacz opcje , HURAN 5/05/03 22:06
      z logowanie m się do sieci wiem że jeszcze wyszedł specjalny patch do Dial-Up

      are U ReadyNAS??

  3. ok, dzieki , MeL 5/05/03 22:17
    jutro bede u niego to sprawdze. jeszcze raz dzieki.

  4. niestety nic to nie dalo :( , MeL 6/05/03 13:41
    dalej w trakcie uwierzytelniania dostaję komunikat: "zakończenie połączenia z serwerem w programie dial-up networking nie było możliwe".

    1. Sciągnąłeś , HURAN 6/05/03 13:50
      Patch Dial-Up dla win95??

      are U ReadyNAS??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL