Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65454 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MHDD - fajny programik do hdd , Wolek 7/05/03 09:30
no wlasnie ... programik fajny, ale jest jedno ale ... opis funkcji w jezyku rosyjskim :(
Strona projektu: mhdd.net
Moze znalazla by sie 'istota' ktora potrafila by przetlumaczyc funkcje na jezyk dla mnie zrozumialy ?? ;)
Prubowalem juz babyfisha z altavisty, ale niezbyt ciekawie to wyszlo :(

Pozdrawiam !

  1. tutaj masz po angielsku , metacom 7/05/03 09:54
    http://www.maysoft.com.ua/rhdd_e.shtml

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. ale to nie ten program :/ , metacom 7/05/03 09:58
      ...ale wpadka :(

      Największą sztuczką Szatana jest to,
      że ludzie w niego nie wierzą.

      1. no wlasnie , Wolek 7/05/03 10:02
        tamten jest online i ... platny ;)
        konkretnie chodzi mi o ten pliczek:
        http://www.maysoft.com.ua/mhdd274.txt

        Pozdrawiam !

  2. A co ten program robi? , Umek 7/05/03 10:24
    j.w.

    1. Umozliwia ... , Wolek 7/05/03 10:35
      lowlevel format, skan dysku, ktory zarazem zamazuje (?) bad sectory i powoduje ze dysk sie na nich nie zatrzymuje, zdejmuje haslo z zabezpieczonych dyskow, umozliwia wlaczenie smarta, ustawienia acustic level i pewnie cos jeszcze ... ale do tego jeszcze nie doszedlem ;)

      Pozdrawiam !

      1. troche przesadziles , bajbusek 7/05/03 12:09
        moze jeszcze podwaja pojemnosc ??? Nic nie zamazuje tylko przenosi do strefy serwisowej - wplywa to degradujaco na czas dostepu do dysku oraz nie naprawia problemu - jezeli ilosc badow sie poglebia to nie pomoze nic..

        1. no chyba wlasnie nie ... , Wolek 7/05/03 12:18
          przelecialem dysk pozniej ranishem na obecnosc bad sektorow - sectory w ktorych sa bad sectory sa omijane, nie zaowazylem takze spadku tranferu.

          Pozdrawiam !

      2. No to wygląda ciekawie... , Umek 7/05/03 23:32
        choć ja do low-format niczego poza narzędziem producenta nie użyję - ale reszta jest fajna. Trza będzie się pobawić...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL