Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71650 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Ładowarka akumulatorów AA Duracell'a - pytanie , Riker 7/05/03 13:08
Witam, zakupiłem na allegro ładowarkę Duracell'a model CEF12E + 4 akumulatorki AA 1800 mAh (link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12053163). W instrukcji do ładowarki pisze: "Urządzenie przeznaczone do ładowania wyłącznie akumulatorów NiMH marki Duracell. Nie stosować z innymi akumulatorami (...), Caution: Charge only Duracell NiMH rechargeable batteries. Do not mix with other rechargeable or nonrechargeable batteries (...)." Czy próba naładowania innych akumulatorów NiMH rzeczywiście może spowodować jakieś problemy? Posiadam 4 Varty NiMH 1700 mAh i nie chciałbym narobić sobie szkody.
Z góry dziękuję za wyjaśnienie :)

Pozdrawiam
Riker =/\=

  1. raczej nie narobisz... , XTC 7/05/03 13:18
    sobie szkody ładując nią te Varty...

    Linux

  2. kiedys kupilem magnetofon , J@rek 7/05/03 13:26
    sony i w instrukcji bylo napisane zebym uzywal tylko kaset sony ;)

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. nie narobisz szkody , bartek_mi 7/05/03 13:38
    ja na swojej starenkiej ladowarce gp(Ni-Cd) laduje Panasonica, Philipsa, Varte, Energizer i jakies no-name i wsio dziala ladanie

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. Jeszcze jedno malutkie pytanko... , Riker 7/05/03 15:12
    Po pierwsze dzięki za szybką odp. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Czy te akumulatorki (nowe, jeszcze nie otwarte) powinienem od razu wsadzić do ładowary czy raczej najpierw "wyczerpać" i dopiero potem doładować na full. Słyszałem, że ważne jest "pierwsze sformatowanie" w celu wydłużenia życia akumulatorów.

    Pozdrawiam
    Riker =/\=

  5. od razu do ładowary , zibi111 7/05/03 15:32
    pierwszy raz powinno się je od razu naładować.

    1. thx , Riker 7/05/03 15:36
      ...

      Pozdrawiam
      Riker =/\=

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL