Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71035 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prabel z dźwiękiem w Grze... , M@ły 7/05/03 13:20
Więc sprawa przedstawia się następująco:
W Mafii podczas gry dźwięk jest straszny odgłosy ludzi są jak na przyśpieszonym magnetofonie kasetowym. Odgłosy silnika tragedia, niema różnicy między wysokimi obrotami a małymi i ten śmieszny odgłos syren policyjnych... Wgrałem DirectX 9.0 i nadal to samo. Spotkał się ktoś z tym???

  1. Jaka karta muzyczna??? , Ramen 7/05/03 13:33
    A moze korzystasz z grajka zintegrowanego z plyta? Sproboj zaktualizowac sterowniki do niej.

    Tu był podpis

    1. Tak to "grajek zintegrowany na płytce MSI K7N2"... , M@ły 7/05/03 13:56
      właśnie zasysam cosik nowego. Dam znać jak już zainstaluje, ale inne gierki nie mają takiego prabela... Dzięx

    2. Tak to "grajek zintegrowany na płytce MSI K7N2"... , M@ły 7/05/03 13:56
      właśnie zasysam cosik nowego. Dam znać jak już zainstaluje, ale inne gierki nie mają takiego prabela... Dzięx

  2. Albo poszukaj po kumplach innej , evil 7/05/03 13:54
    kopiIiIi ;)
    Bo jak ruskie cos z gra robia, to czesto,gesto im sie cos rypnie ;)

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. ale Evil z tej samej kopii wgrywałem na starszym kompie z kartą SB 128..było oki. , M@ły 7/05/03 13:58
      j.w

      1. Hmm... , evil 7/05/03 14:01
        to posprawdzaj wszystkie ustawienia zwiazane z dzwiekiem w grze...
        glosno mysle ;)

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

  3. u znajomej tak bylo w jakiejs grze , Kenny 7/05/03 14:02
    na mobo gigabyte; przestawilem z ustawienia 2-glosniczkowego na 4-kanalowe (choc podpiete byly 2 glosniki) i naprawilo sie...

    .:Pozdrowienia:.

  4. mialem podobnie , Bojar 7/05/03 14:50
    Na epoxie 8rda+ dzwiek szedl za szybko i szarpal w grach, nie dalo sie filmow ogladac doslownie nic. U mnie winny byl windows. Jezeli masz win98se to musisz zainstalować Windows Update.
    http://www1.rm.com/docs/files/pc/q242937.exe
    u mnie pomoglo i teraz wszystko chodzi ok
    (ps. pliczek jest do wina 98 ale pod plyty na nforce, po oznaczeniu sadze ze twoja MSI jest na tym chipsecie)

    Lubię pracę. Praca mnie fascynuje.
    Mogę siedzieć i patrzeć na nią
    godzinami.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL