Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 86128 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jeszcze raz w temacie karty - tunera TV. , Dexter 8/05/03 06:49
Polećcie jakieś strony w temacie tunerów i przesyłu sygnału z kamery do tunera, to nie będę Wam tutaj dupy zawracał.
Przypomnę:
http://twojepc.pl/boardPytanie42859.htm

i dodam, że po podłączeniu przez svhs mam czarnobiały obraz.

Do czego jest to złącze chinch na tunerze (oznaczone AV/FM, wchodzi nie na laminat, tylko bezpośrednio do tej metalowej puszki, obok wejścia antenowego)

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. Polecam , JaccekZ 8/05/03 07:24
    http://adramel.neostrada.pl - artykuł o zgrywaniu przez karty TV nieocenionego Adramel'a. A AV/FM to wejście anteny radiowej.

    1. No właśnie, zobacz tutaj... , Dexter 8/05/03 07:39
      http://www.kworld.pronox.com/878fnicam.htm

      W opisie jest, że karta ta ma, cytuję "Composite (Audio Video lub kamera internetowa); S-Video (S-VHS) "

      I co co tu chodzi?

      Nie znam się na tunerach, sorry.

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. olej , mirkrup 8/05/03 10:18
        tę dziadowską kartę, jeśli tak upierasz się na zgrywanie, to kup na Allegro ATI AllInWondera nawet na starym Radeonie i nie będziesz miał problemu.

        1. Nie stać mnie, nie jest mi taka karta niezbędna, a tego Kworlda mogę mieć za grosze... , Dexter 8/05/03 11:15
          123456

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

          1. no to , mirkrup 9/05/03 07:27
            trudno, tunery TV są do TV, a do kamerek trzeba mieć coś rozsądnego.

            1. No nie zgodzę sie z Tobą , Cartman 9/05/03 19:43
              Ja mam Aver Media TV Capture 98 (stary tuner TV)
              i zgrywam filmy w PEŁNEJ rozdzielczości PAL (768x576).
              Kompresja w czsie rzeczywistym do DivX 5.03 a potem kompresuję
              dźwięk do mp3 :)

              SWEEET !

  2. to nie jest wejście typu chinch , Artk 8/05/03 11:32
    tylko antenowe przez specjalną przejściówkę

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL