Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93803 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sądziecie o wentylatorach Tracera ? , mykacz 8/05/03 15:54
Widziałem ostatnio w sklepie kilka ciekawych modeli i to dość tanich, między innymi z regulacją obrotów i stąd moja ciekawość. Poza tym chcę wymienić siostrze procka na Athlona XP 1700 - z okazji zdanej, mam nadzieję, matury - i konieczna będzie wymiana wentylka. Pozdrawiam :))).

"Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

  1. Mam jednego ;) dość głośny , DmK 8/05/03 16:05
    Ostatnio zaopatrzyłem się w Tracer'a. Model to - TRW-3019 Silent, oparty na łożysku kulkowym, wart 30 zeta. Niestety silent w nazwie nie sprawdza się w praktyce. Wiatrak jest dość głośny i przy nocnym zrzucaniu z netu może to doprowadzić człowieka do koszmarów sennych podobnych do tych z filmu o Fredy'm Krugerze. Z innymi "wentylami" z tej firmy się nie spotkałem, ale myślę że jego "głośność " jest spowodowana ty, że chciałem zaoszczędzić (czytaj: resztę przepić) i kupiłem najtańszą (chyba) zabawkę na rynku. Swoją drogą mój wenty. pasuje to Twojego procka.
    Pozdrawiam

    1. Jak i co chłodzi ? , mykacz 8/05/03 16:08
      :)))

      "Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

      1. co chłodzi.... , DmK 8/05/03 16:33
        w sumie to nic mocnego bo tylko durona 700, ale ten procek jest delikatnie przypalony i muszę go dobrze chłodzić. A w specyfikacji mojego wentyla piszą że się nadaje do Intel: 2,0 GHZ; Amd: Athlon 2,0 Ghz, Xp 2100+. Przepływ powietrza 32CFM (nie mam pojęcia co to znaczy, ale może Tobie coś to powie ;))

        1. CFM - cubic feet per minute , evil 8/05/03 18:46
          nom... to tak dla potomnych ;)

          d: || nie kradnij - rząd nie lubi
          konkurencji || :P

  2. wyglądają jak odpustowe zabawki , adas01 8/05/03 16:29
    a małe wentyle też nie wróżą nic dobrego. jak tanio to titan d5tb (albo mint m5tb - to samo) - siakies 25-30 zet jak trochę drożej to titan d5tb/cu albo jego odpowiednik mint-a -40/50 zet czasem taniej różnica titan/mint to zazwyczaj jakość wykończenia (wyszlifowanie spodu + titan ma grilla na wiatraku). na pewno będzie cicho i dobrze i nie będziesz żałował

    duron1.4 @ XP 8.5x200/soltek
    75FRN2-L/1gb Corsair VS

  3. dokladnie , tytan 8/05/03 16:36
    oplaca sie dolozyc te kilknanascie zlotych i cieszyc sie cisza podczas nocnego zasysania (bez skojerzen).

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL