Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93655 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak podkręcić procka P-4 2,4 GHz płyta Intel D845PESV- może jest jakiś program pod windows , ssppeedd 8/05/03 16:38
prosze o przesłanie mi adresu, programu- wyjaśnienia metody kręcenia procka
dzięki

:)

  1. ...oraz kasy na nowy proc.... , Remek 8/05/03 16:43
    ...jak ten pie...lnie

  2. A mi sie wydaje, ze z takimi problemami , evil 8/05/03 16:45
    to na tweak.pl powinienes sie udac.
    I mala porada na przyszlosc - nie trzep tylu postow! Swoje wszystkie dotychczasowe problemy mogles zawrzec w jednym topicu :P

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  3. musisz zakupić odpowiednią korbkę i kręcić ile wlezie. , Bart 8/05/03 16:57
    Tak na marginesie:
    Po co chcesz podkręcać ten procesor ?
    Jaka aplikacja zagina Ci P4 2,4Ghz ?

    1. Dobre pytanie. , Mms 8/05/03 17:49
      j.w.

      Pozdrawiam

  4. u mnie ten proc , Yasiu 8/05/03 21:10
    czylo p4 2.4 B0 (533) czyli 18x133 1.525V chodzi spokojnie na 18x167(3006MHz) 1.7V, tyle ze mam kosmiczne chlodzenie...
    Wiec wez pod uwage Twoje chlodzenie, nie przekraczaj napiecia 1.8V (zalecam jednak napiecie do 1.75V) i krec ile wlezie.
    A program? krec w biosie... a jak nie to moze intel daje jakies oprogramowanie do krecenia... albo poszukaj jakiego co bedzie dzialal na Twojej plycie.

    Yasiu (stupidity it's a virtue)

  5. hehe , mirkrup 9/05/03 07:31
    płyty Intela nie są absolutnie przeznaczone do podkręcania. Są specjalnie blokowane i nie mają odpowiednich obcji w BIOSie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL