Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 55993 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kto moglby polecic mi jakas kamerke inetowa? , mel2 9/05/03 18:33
taka jakas nie za droga - ale dosyc dobra - coby mozna bylo jakis film nakrecic w rozdzielczosci wiekszej niz 320x200 - najlepiej pod usb2.0 - z jakims dluzszym kablem - ew. z mozliwoscia odlaczenia i zrobienia paru zdjec - jest cos takiego za w miare rozsadna cene do 500zl?

Don't lose your head,
There can be only one.

  1. hmmm... , DYD-Admin 9/05/03 20:13
    moze Clicksmart510 Logitecha

    trzy urzadzenia w jedym...

    http://www.logitech-sklep.com.pl/...l/produkt/3492

    jakbys mial chec walnij maila...

    -- DYD

    1. DYDziak.. , Tummi 10/05/03 00:11
      ...tez masz taka?

      Masz takiego baga na instalacyjnym CD, ze jak klikasz 'instal software&drivers' to wylacza sie ten program z autostartu plytki i nic sie nie dzieje (jakby linka do setup.exe w odpowiednim katalogu braklo) ????
      Bardzo niemile to jest... dodatkowo pod 98 nie odpalilem tej kamerki... na 3 kompach sprawdzalem.
      I VBall oraz Shoop nie dziala od RealityFushion ;-(( Strona z updatem do tych gier tez nie dziala... Tyle kasiory to kosztuje, a tyle bagooF.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. tez mam... , DYD-Admin 10/05/03 09:43
        ...ale na zbyciu :) nie tykalem jej.... wiec nie powiem jak sie sprawdza w praniu...

        -- DYD

        1. a mozna wiedziec , tytan 10/05/03 13:37
          ile chcialbys za taka kamerke. Sam aktualnie zastanawiam sie nad tym logitechem.

          --
          "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
          życiem..."

          1. walnij... , DYD-Admin 10/05/03 21:07
            ...maila... dam znac...

            -- DYD

        2. szkoda ;-( , Tummi 10/05/03 15:48
          moja w sumei tez chcialem sprzedac (modem, kobieta jest za natem), ale na allegro nie ma chetnych za 400zl, a w komputroniku ona stoi 650... wiec odpuscilem ;-)

          tytan - zobacz w komputroniku - to najdrozsza kabelkowa kamerka na rynku ;-)

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL