Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 62619 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy wywalanie sie gier do Widowsa moze byc spowodowane grzaniem sie kompa? , JEROFIEJEW 10/05/03 13:44
Oto w czym rzecz. Mam Athlona 1800, R8500 Powercolor, plyte ECS KT333, 256 RAM Samsung (nie znam ich czasu-na kosciach jest kod K4H560838C-TCBO). Ale... do tego wszystkiego mam obudowe ze starego Celerona 300 ;)

Komp w wielu grach wywala sie do windy w nieregularnych odstepach, co jakis czas tez zawiesza sie (ekran i dzwiek zastygaja). No wiec zawieszanie jak rozumiem moze byc spowodowane zlym chlodzeniem i/lub slabym zasilaczem.

Ale czy z tych samych powodow moze wyskakiwac do windy??? Moze to kwestia sterownikow, chociaz wiele ich juz sprawdzalem (mam Win98SE) i watpie w to.

Jeszcze jedno - nie ustawialem Biosu, wiec czy moze mi ktos podpowiedziec jak dla takich czesci ustawic najwazniejsze opcje? (nie wiem - moze to pomoze?)

Jakies pomysly?
  1. no moze to byc przyczyna , masta killa yoshi 10/05/03 13:59
    zainstaluj jakis program do monitorowania temperatury i sprawdz jakie masz temp
    mozesz otworzyc obudowe wtedy na pewno bedzie chlodniej i sprawdz czy dalej to samo
    masz obudowe od starego celka to pewnie taka mala ATX to zasilacz jest gora 200Wat i chyba to jest przyczyna - wiec jezeli mozesz pozycz mocniejszy zasilacz i podlacz i chyba wszystko sie wyjasni - tak msyle

    born to emerge

    1. też tak myslę... , petropanko 10/05/03 14:10
      zasilacz jest pewnie zbyt słaby -> podaje zbyt niskie napięcia co destabilizuje pracę systemu. Pomyśl o jakimś mocniejszym, nie jest to wielki wydatek.

      -petropanko-

  2. ja stawiam , Tummi 10/05/03 16:58
    na grafike... albo sie przegrzewa, albo dostaje qpskie napiecia (watpie, zeby byla walnieta)...

    Stawiam jednak na przegrzanie - u mnie na 5V bylo 4.5V i winda sie nawet nie ladowala ;> nie mowie juz o 3d ;>>

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL