Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:47
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 28462 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Radeonem 9000 , IKAR 12/05/03 20:08
Mam problem z moim Radkiem 9000 NoName. Mianowicie w grach lub benchmarkach (3D Mark 2003) cos nieciekawego dzieje sie z cieniami. Nie sa jednolite lecz postrzepione i widac na nich duze kropki. Mam najnowsze Catalysty i nie wiem co moze byc nie tak. U kumpli jest to samo z moja karta. Mam D600, Radeona 9000, 256MB RAM i plyte Gigabyte ZX. Co radzicie?

..:: ik4r ::..
QQQ - Rulezz

  1. hmm , bor@s 12/05/03 20:09
    zmienić stery a jak nie pomoże to lecieć z kartą do sklepu i wymienić.

    1. pleciesz duby smalone kolego , tytan 12/05/03 20:35
      nie wiem czy to dobry pomysl leciec od razu wymieniac karte graficzna. To nie jest dobra metoda, uczy lenistwa. Watpie w wine sterow, skoro na innych kompach (i pewnie sterownikach) problem nadal wystepuje.
      Sprawdz chlodzenie, moze wentylator jest walniety, albo pasta zle nalozona.

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

      1. lol :) , Mackie Messer 12/05/03 20:46
        co to sa: "duby smalone" ? A przy okazji ja bym zainstalowal Rage3d Tweakera i pokombinowal z ustawieniami OGL i D3D. Pozdro

        "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
        F. Nietzsche

        1. duby smalone , tytan 12/05/03 21:51
          to rodzaj podgrzanej wikliy, ktora po procesie ogrzewania nie nadaje sie do wyplatania. Dlatego jest to oksymoron, dwie rzeczy sprzeczne. Powiedzenie wychodzace obecnie z uzycia, ongis popularne na wsiach.

          --
          "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
          życiem..."

          1. yeap :) , Mackie Messer 12/05/03 22:02
            Przyjelem i zanotowalem. Dzieki :)

            "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
            F. Nietzsche

      2. buehehe , bor@s 13/05/03 01:40
        jasne... jak ktoś kupuje kartę to tylko po to aby poprawiać producenta, pastę nakładać, jeszcze czego? A może dojdzie do tego, że kupując kartę dostaniemy zamiast niej zestaw młodego majsterkowicza czyli płytkę, GPU, pastę i w wersji BOX lutownicę :D lol. Karta po kupnie ma działać. Nie działa? To do sklepu bo zasranym obowiązkiem sklepu jest dostarczenie 100% dziłającego produktu. Nie każdy musi się znać na sprzęcie. Co z tego, że odtaktuje kartę i będzie ok.? Zacznie paćkać taki młody pastą coś rozwali a potem gwarancji mu nie uwzględnią. Takie loki można robić z kartami z Allego a nie nówkami, które z definicji powinny być tip-top. Mój przykład to potwierdza:
        http://twojepc.pl/boardPytanie42114.htm
        http://twojepc.pl/boardPytanie42261.htm
        nie po to kupowałem kartę aby babrać się z pastą. Co innego mój procesor. Swoje przeżył można go katować :D

        Pozdrawiam...

  2. a moze sprobowac... , Nebuchadnezzar 12/05/03 20:57
    obnizyc taktowanie i wtedy przetestowac - bedzie mozna wykluczyc ewentualne przegrzewanie sie

    dupa na stołku, morda przy korycie...

  3. Ale , IKAR 12/05/03 21:30
    Mam xp i jezeli chodzi o jakakolwiek zmiane zegarow to nic z tego bo sie wiesza za kazdym razem po kilku sekundach. Natomiast w W98 mozna podkrecac i to nawet nawet. To jest radeon Saphire z tego co wiem choc to NoName z wentylatorkiem. A karta byla testowana na tych samych sterach. Jezeli zas chodzi o wentylator to kiedy karta byla nowo kupiona to byl cichy a teraz czyli po ok 2 dniach od kupna zaczal troche buczec. Byc moze nalezy go sprwadzic ale nie jestem pewien.

    ..:: ik4r ::..
    QQQ - Rulezz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL