Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32929 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] czy cos sie dzieje w temacie Metalliki .. ? , XCLONE 13/05/03 08:35
tak jakos mi sie przypomnialo, ze cos sie mialo dziac, nawet jakies sluchy chodzily o przecieku w sieci - czy cos _pewnego_ wiadomo na temat nowego albumu ? jakies probki .. ?

Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. Dema są... , Sith 13/05/03 08:49
    ...sam miałem na HDD od qmpla.

    Pozdrawiam

  2. ale jest nowa Apocalyptica , NimnuL-Redakcja 13/05/03 09:30
    nie wiem czy wiecie .. Reflections sie zowie i musze to miec ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Musze to mieć!!! :) , Sith 13/05/03 09:56
      jw.

  3. Reflections , LegioN 13/05/03 10:11
    ed2k://|file|Apocalyptica.-.Reflections.-.192kbps.rar|68739752|40B6405EE11B87E94979F471848FF77C|/

    1. no a ja eDonkey nie uzywam .. , NimnuL-Redakcja 13/05/03 10:37
      czy jakis FTP stoi z tym ?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  4. więc tak: , Mackintosh 13/05/03 10:30
    jest demówka coprawda brzmi jak garażowa produkcja( jak każda demówka), ale styl można wychwycić, krótko mówiąc zespół ten idzie scieżką wytypowaną na LOAD i trochę cieższym bracie RELOAD ( lepsza wg mnie ) i w sumie nowy album pownien nazywać się Re -RELOAD, bo to takie brzmienie, ale ja i tak będę miał ten album jak wszystkie metallici, czy będzie dobry, czy nie...
    Natomiast z nowości jest nowa Sepultura - Reavolusong EPka ta to zbiór znanych i mało znanych coverów, mam od wczoraj i odrazu mi się rzucił "w uszy" kawałek z filmu "snatch", kto widział film i słyszał soundtrack odrazu go pozna, ogólnie album fajny, nietypowy na sepulturę, potrafią grać covery rzecz znana od dawna, przypomnijcie sobie "sabbathowski" Symptom Of The Universe, piękna sprawa...
    Type O Negative nowy album Life Is Killing Me ( dobre !!!:D ) 16 czerwca będzie, ale ja już go mam w całości jedynie w środku każdej piosenki jest mowa, że album dostępny będzie dopiero 16 czerwca, czyli taki promo - album na internet, i już mówię, że jest ekstra, nie tak dobry jak October Rust, czy Bloody Kisses, jednak oryginalności nie można im odmówić, nie to co Metallica( może jak usłyszę oryginał to zmienię zdanie ), jeszczo słówko o sepulturze oprócz REVOLUSONG, ma wyjść album który ma zwać się ponoć ROORBACK mam dwa kawałki z tego albumu, są podobne do albumów Against i Nation, może nieco mocniejsze, także będzie co słuchać;)tyle pozdrawiam

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

    1. super .. , NimnuL-Redakcja 13/05/03 10:51
      nie moge sie doczekac dostania w lapki tego albumu ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  5. eh...A nie lepiej znalezc tu:)? , Iza WGK 13/05/03 10:54
    www.rockmetal.pl
    www.metallica.art.pl
    www.metallica.com
    www.encycmet.com

    pozdrofka;)

    How fortunate the man with none ...

  6. W USA odbyła się... , Sith 13/05/03 11:51
    ...impreza MTV Icon dla Metallicy (w Europie ma dopiero być), no i tam różne zespoły grały dla metallicy ich nagrania. Mam nagrania Avril Lavigne (Fuel), Limp Bizkit (Walcome Home), Korn (One) i nowe nagranie Metallicy - Frantic. Avril dała czadu, hihihi. Podejrzewam ze jest na mułku, taka ciekawostka dotycząca Metallicy.

    1. a w polsce bedze 17-18 , evil 13/05/03 14:17
      http://www.mtv.pl/index.php?d=1&p=3

      milego ogladania ;)

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

  7. tez czekam na nowa plytke, a poki co... , obiwan 13/05/03 13:26
    posluchajcie soundtracka z Matrix Reloaded - dla mnie wymiata.

    ...and justice for all

    1. popieram jest good , Thadeus 14/05/03 14:27
      nie mode sie filmu doczekac

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL