Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32918 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Seagate U5 30 GB - problem i pytanie o gwarancję? , woyboy 13/05/03 09:33
Zimny dysk działa ok. Po kilkunastu minutach, tj. po jego dobrym nagrzaniu, głośnik systemowy wydaje dwa długie pii ... obraz zamiera i głośńik systemowy wydaje ciągłe piiii.... Pomaga dopiero całkowite odłączenie napięcia. Gdy dysk ostygnie objawy j.w. Dodam że po zawieszeniu dysk jest naprawdę ciepły. Udało mi się go bez problemów sformatować, ale przy próbie instalacji systemu dzieje się to samo. Z góry dzieki za wszelką pomoc.
A i jeszcze jedno pytanie - czy dochodził ktoś gwarancji producenta (w jaki sposób) w sytuacji gdy gwarancja sprzedawcy już się skończyła (2 lata) a dysk jest nadal na gwarancji producenta do 29.03.2004 r. (sprawdzałem na stronie Seagate)? Pozdrawiam.

Wojcik

  1. pogadaj , GULIwer 19/05/03 11:37
    w sklepie aby ci przyjęli warunkowo. I ewentualnie posłali do Holandii z tego co sie orientuje tam jest siedziba Seagate na Europe. Mi za coś takiego krzyknęli 120zeta. Na szczęscie u mnie to była zasiłka która nie dawała odpowiedniego napiecia i dysk głupiał. A jak sie nie da to może poprostu zrób nadmuch z coolerka 80x80 jakiegos na elektronike na jakis zyłkach i moze problem minie. Aha jak dysk bez problemów możesz trzymac w dłoni to nie jest za wysoka temperatura albo masz skóre jak u słonia ;) Aha mam nadzieje że dysk nie jest w kieszeni. Jak płyta obsługuje SMART zainstaluj se speedfana pokarze ci jaką temp. ma dysk do 50C jak się mieścisz to jest spox aha speedfan pokazuje temp z diody umieszczone w dysku

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL