Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » Artaa 11:44
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 37761 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zainstalować Creative SurroundMixer ale bez driverów... , Abisai 13/05/03 15:31
chciałbym mieć te wszystkie ustawienia SM ale nie chcę w XP instalować LiveWare bo już mi kiedyś pokaszaniły system. ma ktoś może (albo wie gdzie leży) samego SurrMixa?

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. a nie ma tego na stronach creativa? , masza 13/05/03 15:48
    wydawało mi się, że są osobno gdzieś...

    Gdybyś nie znalazł, to polecam Ci stronkę ze sterownikami, które emulują SB audigy na SBLive, tam napewno mońza osobno instalować Driery, osobno Mixery itp.
    Ale niesttey musisz ściągnąć cały pack, który zawiera ~180MB
    http://www3.telus.net/henryho/sblive2audigy/

    Dodam jeszcze, że do Sounblaster Live jednak najlepszymi sterownikami są te co dostałeś na płytce...Są tam katalogi z Mixerem i z każdym programikiem, zobacz czy nie ma gdzieś tam Setupów osobnych do każdego...

    Pio dłuższych testach okazało się, że na Live5.1 skrzeczą nawet te emulujące (YOUPax) wystarczy tylko odpalić grę "Mafia" i wsłuchać się w ryk silnika samochodu, dosłownie same zgrzyty...takie jakby kipienie na patelni...;-))))

    Na sterownikach z płytki nie ma tego...na tych z sieci, niestety albo ja mam jakiegoś dziwnego Liva, albo nie wiem...

    Pozdrowionka !!!

  2. na plytce dolaczonej do karty , tytan 13/05/03 16:06
    przy instalacji wybierasz "custom" a nastepnie odchaczas to czego nie potrzebujesz: drivery, remote control itp.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL