Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 37919 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Remote desktop w 2003 , Arlathan 13/05/03 18:19
Mam pytanie, otoz chcialem skorzystac z tej uslugi i mam problem pewien..

skonfigurowalem w domu 2003 aby mozna bylo sdalenie nim sterowac remote desktopem za pomoca konta Administraotor.. i super..
loguje sie jako Administrator, zostawiam pewne aplikacje uruchomione juz w domu i ide do szkoly..

w szkole gdzie sa windowsy XP podlaczam sie do mojego komputera bez problemu, z tym ze loguje sie ponownie na konto Administrator ale nie mam tych aplikacji ktore sa juz uruchomione... po prostu ajkbym sie zalogowal od nowa...

kolega podpowiedzial abym doprowadzil 2003 do stanu jak w XP, ze jest ekran zalogowania i informacja jaki user ma ile programow dziajacych w tle.. ale gdzie taka opcja.. switch user czy podobnie brzmiąca...

gdzie tkwi problem, cz w szubkiej zmianie usera czy moze w czym innym,
licze na pomoc!


pozdrawiam, Arlathan

-
I Rock. Fact.

  1. poprawka , Arlathan 13/05/03 18:21
    nie zamiescilem informacji, oczywiscie chodzi o windows 2003.

    -
    I Rock. Fact.

  2. Troche z innej beczki... , Sith 13/05/03 18:54
    ...czy instalacja win2003 przebiegła u Ciebie bez problemów? Skad miałeś ISO? Od MS?

    1. ja mam , mirkrup 13/05/03 19:14
      z muła :))

  3. opdowiedz do odpowiedzi nie na temat , Arlathan 13/05/03 20:58
    Mam oryginalną wersję Enterprise i nie z muła, a z programu akademickiego Microsoftu MSDNAA

    -
    I Rock. Fact.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL