Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27

 Dzisiaj przeczytano
 42253 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy są podstawy do gwarancji...? , AndrEC 13/05/03 18:48
dokupiłem moduł ram do kompa w firmie, w której nabyłem cały komputer -1.5 roku temu (jescze na gwarancji), ale okazało się, że się "gryzą", osobno pracują poprawnie. Teraz pytanie...czy mogę dochodzić tzw. praw gwarancyjnych na ten wcześniej zakupiony modułek (ten drugi to kingston więc ma zostać :-)). dzięki za wszelkie info.

AndrEC

  1. a może ktoś... , AndrEC 13/05/03 18:50
    chce kupić moduł SDRAM 256MB 133 chodzi na cl2 ? :-).

    AndrEC

    1. hmm , bor@s 13/05/03 19:14
      za ile?

    2. Ja mogę kupić , Hiper 13/05/03 19:38
      Jak będzie chodzić na mojej płycie BX'owej. Jak jesteś z Wrocka, to się możemy spotkać idogadać (czarny rynek :-).

      Szukam pracy jako informatyk (we
      Wrocq).

  2. nie ma , mirkrup 13/05/03 19:09
    podstaw.

  3. uuu, szkoda :(... , AndrEC 13/05/03 20:37
    ehhh, trudno, trzeba bedzie se bryloczek z tego zrobć, albo na cele charytatywne przeznaczyć (a może podatek można odliczyć ?;-)).
    nie wiem czy pójdzie na bx, ale wątpię, to moduł dwustronny więc prawdopodobnie zobaczy tylko połowę czyli 128MB.
    niestety bliżej mi do wałbrzycha niż do wrocka

    AndrEC

    1. jeżeli , mirkrup 13/05/03 23:18
      to moduł dwustronny, to powinien pójść na BXie.

      1. hmm... , AndrEC 14/05/03 00:09
        chyba dwustronny...bo ma kosteczki z dwóch stron :-).

        AndrEC

        1. eee , Chrisu 14/05/03 01:02
          kości po 2 stronach nie maja nic z tym wspólnego ;) O lutowania (?) chodzi...

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

          1. taaak? , AndrEC 14/05/03 16:37
            a o co chodzi z tymi lutami :-).

            AndrEC

  4. najlepiej spytać w tym sklepie co kupiłeś , Elvis 13/05/03 21:24
    moze wymienią ci na 2 jednakowe ,najlepiej poprosić jak są ludzmi to wymienią tą starszą na kingstona - ale pewnie bedą chcieli doplate (zawsze mozna spróbować )a jak nie to Allegro jeszcze istnieje sprzedaj i dokup kingstona
    ot- moja rada Pozdrawiam .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL