Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 13:43
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42667 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy nie za cienki zasilacz? , merams 14/05/03 10:12
300 Watt'owy w obudowie ModeCon do konfiguracji Athlon 2500+, 2xDDR 333 lub 400, nagrywarka, 2xHDD 7200obr.,+jakaś grafika pewnie Radeon?
Czy mogą być problemy?

  1. sprostowanie , merams 14/05/03 10:13
    ModeCom

    1. tia... , mirkrup 14/05/03 10:19
      a podaj jeszcze PG? Ale IMHO powinno działać bezproblemowo.

      1. płyta , merams 14/05/03 10:36
        Abit NF7-S lub Soltek 75FRN 2-L ewentualnie Epox 8RDA+ jeszcze się wacham?

        1. tylko , mirkrup 14/05/03 14:49
          nie Epox.

  2. to zależy, co będziesz , Pinokio 14/05/03 11:02
    chciał z tym robić, prorokiem nie jestem, ale IMO to mało, te 300 z medecoma (choć to nie codegen) to może być niewiele więcej (i pewnie gorzej), niż np. ze starego enlighta 230W - a na takich niektórzy twardziele dziś jeszcze jadą na średnio nowym sprzęcie, bez szaleństw :)
    Ale jeśli masz kręcić, podnosić napięcia na cpu, nb, ddr, jeśli radek ma być z mocniejszych, bo nie napisałeś jaki - to już zdecydowanie polecam lepsiejszą zasiłkę. Tym bardziej, że reszta sprzętu doąść dobra i droga, po co oszczędzać na zasilaczu, potem paznokcie gryźć. Jeśli nie masz jeszcze tego antka2500, to może zmień na 1700, różnicę dołóż do Anteca TP czy innego chiefteka, choć ten pierwszy do Antka1700 będzie pasował jak ulał ;)

    1. czy w tym ModeComie , Pinokio 14/05/03 11:10
      Feel siedzi czy może cuś innego, co tam teraz pakują? Bo była kiedyś, podobno, taka seria z ciężkimi Feelami, z pasywnym PFC; te nowsze Feele w modecomach mają być podobnie dobre, no, może przyzwoite - tak mi się obiło o uszy gdzieś ostatnio, więc jeśli banialuki plotę, prośba o sprostowanie.

      1. jaki typ to , merams 14/05/03 11:20
        szczerze nie wiem(za bardzo sie nie znam) mogę tylko tyle powiedzieć że jest mały, prostokątny i troche sie grzeje, ale to chyba wina wąskiej obudowy, ale kupowana w XII 02

  3. essun , merams 14/05/03 13:02
    producent zasilacza. Obudowa ModeCom Platinium

    1. oni robia FEELe... , Tummi 14/05/03 21:49
      ich logo jest na plytce drukowanej w srodku FEELow ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL