Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 46348 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tuner tv , beton21 14/05/03 14:18
Mam Averatv studio 303.Problem jest taki,że nie moge znaleść programu do dekodowania C+.Chodzi pewnie o chipset conexanta.Pomużcie bo szału dostaje szukając na ślepo w sieci.Mój komp chodzi na XP-ku nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie.
  1. to nie , mirkrup 14/05/03 14:25
    wiesz, że jest to nielegalne?

  2. takich programow nie ma , bajbusek 14/05/03 14:26
    to boojda :P - pracownik Cyfry +...

  3. po co odkodowywac C+... , Lopo 14/05/03 14:33
    ... tam niczego ciekawego nie puszczaja :]

    jebiesuki nabosaka ;-)

    1. bez jaj , beton21 14/05/03 14:57
      czekam na pomoc, a nie na szydere

  4. no dobra... tera powaznie... , Lopo 14/05/03 15:28
    obawiam sie, ale na tunerek avera nie znajdziesz programu tego typu (z tego co wiem to tylko tunery z czipem Bt8x8 moga za pomoca odpowiednich programow dekodowac obraz)

    jebiesuki nabosaka ;-)

    1. dobrze mowi , pwys 14/05/03 15:38
      Jak masz karte na chipie Bt8x8 i twoja kablowka koduje c+ systemem Nagravision to odkodujesz.
      Ja mam karte avera na chipie BT878 i da sie odkodowac c+ programem MoreTV :D (wiecej www.moretv.prv.pl ) lub BorgTv ( www.borgtech.org ). Tego drugiego nie polecam w wersji 2 i wyzej na winxp bo rozwali ci system!

  5. MOZE TROCHE NIE NA TEMAT, , Franz 15/05/03 09:59
    ALE SZUKAM PROGRAMU TYPU RZEŹNIK MPEGÓW ALE NIE DO MP3 TYLKO DO AVI, DIVX, XVID, MPEG2;). jEŚLI BYŁO JUŻ PORUSZANE TO MIŁO BY BYŁO GDYBY KTOŚ LINKA RZUCIŁ;)))

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL